Як зробити великий ярлик. Як зробити ярлик без назв.

Операційна система Windows дає користувачеві персонального комп'ютера достатньо можливостей для зміни виду робочого столу і оптимізації його під свої смаки і потреби. Можна поміняти заставку, фон, схему розміщення панелей інструментів і багато іншого. До всього іншого, можна змінити розміри ярликів робочого столу.
Вам знадобиться
  • комп'ютер з встановленою операційною системою Windows (XP, Vista, Windows 7), початкові навички по роботі з комп'ютером
Інструкція
1
Для того, щоб збільшити розмір ярлика в Windows XP, використовуйте меню «Властивості екрану». Щоб відкрити його в «Панелі управління» (натисніть кнопку «Пуск», виберіть рядок «Настройки», а в ній - вкладку «Панель управління») виберіть відповідний пункт. Він називається «Екран», встановіть на нього курсор і натисніть клавішу «Введення». Відкрити вікно властивостей екрану можна з використанням контекстного меню. Для цього в будь-якому місці робочого столу клікніть правою клавішею миші. У списку виберіть рядок «Властивості».
2
В меню «Властивості екрану» зайдіть у вкладку «Оформлення», встановіть курсор миші на кнопку «Ефекти» та натисніть на її. У вікні поставте галочку навпроти рядка «Використовувати великі значки». Натисніть «ОК», розмір ярликів збільшиться.
3
Для збільшення розмірів ярликів в Windows Vista встановіть курсор у вільній області екрану і натисніть праву клавішу миші, в меню, наведіть курсор на рядок «Вид» і виберіть тип ярликів . Найбільші називаються «Великі» Виберіть цей варіант. Розмір значків зміниться відразу після цього.
4
В операційній системі Windows 7 розміри значків робочого столу встановлюються аналогічно тому, як це робиться в Windows Vista. Відмінність тільки в тому, що рядок меню, яку потрібно вибрати, тут називається «Великі значки».
Хочете, щоб ваш улюблений сайт був завжди під рукою? Зробіть ярлик сайта і помістіть його на робочий стіл. Клікнувши по ярлик у мишкою, ви відразу ж потрапите на улюблену інтернет-сторінку.
Інструкція
1
Щоб зробити ярлик полюбився сайта або його окремої сторінки знадобиться не більше п'яти хвилин. Відкрийте який Вас сайт. Ви потрапите на головну сторінку. Перейдіть на потрібну сторінку, якщо хочете, щоб ярлик відкривався безпосередньо нею. Виділіть адресу в рядку браузера. В Google Chrome достатньо клацнути мишкою в порожньому полі праворуч від адреси, і він буде виділений. Натиснувши праву кнопку миші, виберіть "копіювати" - скопіюйте адресу з рядка браузера в буфер обміну.
2
На робочому столі клацніть правою клавішею миші. В меню виберіть «Створити» і далі - «Ярлик». У вікні, вкажіть розташування об'єкта - вставте з буфера обміну скопійований раніше адресу. Натисніть «Далі». У новому вікні введіть ім'я ярлик а. Не пишіть занадто довгі громіздкі імена. Набагато зручніше, коли ім'я ярлик а читається цілком. Натисніть «Готово».
3
На вашому робочому столі з'явився ярлик обраного вами сайта. Якщо вам не подобається зовнішній вигляд ярлик а, його легко поміняти. Для цього клацніть правою кнопкою миші по ярлик у на робочому столі. З меню виберіть «Властивості». У вікні виберіть вкладку «Документ Інтернету». Ви побачите активну кнопку «Змінити значок». Натисніть її і у вікні, виберіть із запропонованих будь-який вподобаний вам ярлик . Ви також можете вибрати ярлик з файлів на вашому комп'ютері. Для цього заздалегідь помістіть їх в потрібну папку. Знайти ярлик і можна на спеціальних сайта х в інтернеті. Підтвердіть вибір, натисніть «Ок», «Застосувати» і ще раз «Ок». Новий ярлик вже на вашому робочому столі.
4
Зробити ярлик і для всіх ваших улюблених сайтів не важко. І ви зможете щоразу вибирати, з якого з них почати свою подорож в інтернеті.