Як зберегти налаштування модему. adsl модем Як зберегти настройки.

Технологія ADSL, яка використовується для підключення комп'ютерів до мережі інтернет через звичайну телефонну лінію, давно стала звичною, а аналогічна послуга надається більшістю телефонних операторів. При цьому настройку модему часто виробляє фахівець, і в разі збою в роботі модему доводиться запрошувати його ще раз. Як можна обійтися без цього? Потрібно зберегти настройки модему в спеціальному файлі, з якого їх згодом можна буде відновити.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер;
  • ADSL-модем, підключений до комп'ютера;
  • навички з налаштування програм;
  • встановлений на комп'ютері інтернет-браузер
Інструкція
1
Переконайтеся, що модем включений і підключений до комп'ютера. Запустіть будь-який інтернет-браузер (Opera, Internet Explorer і т.д.), відкрийте в ньому нову вкладку.
2
В адресному рядку введіть IP-адресу модему . Дізнатися, яку адресу має ваш модем, можна з інструкції до нього. При цьому адресна рядок буде виглядати так: http://192.168.1.1. або http://192.168.0.1. Натисніть Enter.
3
На завантажившись сторінці авторизації введіть ім'я користувача та пароль, які також зазначені в інструкції до модему.
4
Відкриється сторінка управління модемом. Знайдіть функцію, яка називається «Backup Settings». Залежно від моделі модему вона може розташовуватися в різних підміню, але зазвичай це «Інструменти» («Tools») або «Система» («System»). В інструкції до модему зазвичай мається опис елементів меню станиці управління, подивіться в ній, де саме розташована ця функція.
5
Натисніть кнопку «Backup» і вкажіть шлях збереження файлу з настройками. Підтвердіть вибір і дочекайтеся закінчення збереження налаштувань, зазвичай це займає близько хвилини.
6
Щоб завантажити згодом настройки з збереженого файлу, використовуйте функцію «Update Settings», яка зазвичай розташована в одному вікні з функцією збереження настройок. Для цього натисніть кнопку «Update» і вкажіть шлях до збереженого файлу.
Для введення певних настройок модему існують різні пункти меню, які потрібно задіяти в залежності від того, який саме елемент роботи пристрою ви хочете налаштувати. Попередньо рекомендується прочитати інструкцію до мережевого обладнанні.
Вам знадобиться
  • - доступ до комп'ютера.
Інструкція
1
Для введення налаштувань підключення за допомогою модему скористайтеся меню «Пуск» або панеллю керування. Перейдіть далі в розділ мережевих підключень і в лівому верхньому куті виберіть «Створити нове підключення».
2
Введіть дані, що надаються вам постачальником послуг, також попередньо налаштуйте доступ за допомогою підключення до віртуальної частини інтернету або інших варіантів згідно з установленим порядком підключення для поточного провайдера. Найчастіше більшість з них мають спеціальні програми для автоматичного створення з усіма прописаними настройками. Додайте ярлик на робочий стіл, введіть логін і пароль користувача згідно з даними в договорі.
3
Для виконання детальних налаштувань модему , клацніть двічі по ярлику підключення по локальній мережі. В обов'язковому порядку для даного підключення повинно бути стандартно прописано задіяння настроюваного вами модему (для випадків, коли їх відразу декілька).
4
Виберіть настройку вашого обладнання. У вас має з'явитися нове вікно з декількома вкладками, переїдете до потрібної частини конфігурації модему і виставите потрібні настройки.
5
Для того щоб налаштувати особливі параметри для вашого модему , перейдіть в меню «Диспетчер пристроїв» у властивостях комп'ютера на вкладці з назвою «Обладнання». Після цього зробіть необхідні зміни, прописавши параметри налаштувань.
6
Збережіть перетворення і виконайте тестове підключення. Такий варіант часто використовується для USB-модемів, але також з даного меню можлива настройка і звичайного мережевого обладнання, вбудованого в ваш комп'ютер.
7
У разі використання окремого програмного забезпечення для управління модемом вводите настройки безпосередньо в меню даної утиліти і по можливості не задійте загальних налаштувань для комп'ютера.
Корисна порада
Перед зміною налаштувань модему виконуйте створення точки відновлення.