Як з'єднати дві відеокарти.

Комп'ютерні ігри дуже вимогливі до апаратної частини комп'ютера. Звичайно, в більшості ігор можна «зменшити» системні вимоги шляхом погіршення параметрів графіки і зниження дозволу екрану. Однак що робити, якщо робити цього не хочеться, а навіть досить потужна відеокарта не дає можливості «підняти» налаштування графіки гри в їх максимальне положення? Виходом з цієї ситуації може стати посилення графічної підсистеми комп'ютера другий відкритий.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, друга відеокарта, хрестова викрутка, материнська плата з двома слотами PCI Express x16, початкові навички по роботі з комп'ютером
Інструкція
1
Переконайтеся, що в вашу материнську плату можна встановити другу відеокарту. Для цього в ній має матися другий порт PCI Express x16. Ця інформація є в інструкції до материнської плати. Крім цього, вивчіть можливі комбінації відеокарт, які підтримує ваша плата. Наприклад, на материнській платі AMD робота пари відеокарт Nvidia може виявитися неможливою.
2
Друга відеокарта повинна бути максимально подібна вже встановленої, в ідеальному варіанті - повністю ідентичною. При покупці обов'язково зверніть увагу на охолодження відеокарти , воно має бути достатньо ефективним. Крім цього, відеокарта повинна «влізти» в корпус, при цьому їй можуть заважати встановлені плати розширення, наприклад, звукова карта або тюнер.
3
Зніміть з корпуса бічну кришку і встановіть відеокарту в вільний слот материнської плати. Вона повинна бути встановлена рівно, а контактна смуга повинна бути рівномірно і практично повністю втоплена в слоті. Закріпіть карту гвинтом, при необхідності підключіть до неї кабель живлення.
4
Поставте з'єднувальний «місток» від однієї карти до іншої. Він знаходиться в комплекті або до материнської плати, або до відеокарти.
5
Перевірте правильність виконаних підключень і закрийте кришку корпусу. Увімкніть ваш комп'ютер і в панелі налаштувань відеокарти перевірте, чи змінилася конфігурація відеосистеми.
Зверніть увагу
Установку другої відеокарти виконуйте при відключеному електроживленні комп'ютера.