Як позбутися від гризунів.

Гризуни - найшкідливіші для людини тварини. Вони є рознощиками таких небезпечних захворювань, як мишача лихоманка, енцефаліт і т.п. Велику активність гризуни починають проявляти в міських умовах в осінньо-зимовий період, коли на вулиці наступають холоди і їжі стає менше. Тоді житловий будинок стає ідеальним місцем для їх проживання. Підшукавши підходяще місце для існування, гризуни починають виводити потомство. Багато не відразу виявляють цих "квартирантів". Якщо ви помітили ознаки проживання цих незваних гостей, негайно прийміть заходи.
Інструкція
1
Мишоловка - саме пережите і надійне засіб для боротьби з гризунами. Якщо після упіймання декількох мишей гризуни більше не попадаються навіть на саму апетитну приманку, в такому випадку обдайте мишоловку крутим окропом, добре провітріть, тоді миші знову підуть на приманку.
2
Миші не виносять запах м'яти. Розкладіть висушені пучки стебел в місцях їх проживання.
3
Для відлову гризунів розтопіть 2 частини жиру і додайте в нього 5-8 частин борошна і 3-4 частини вуглекислого барію. Масу скачайте в невеликі кульки і покладіть в місця, де водяться миші.
4
Замажте передбачувані лазівки гризунів розчином цементу з піском і товченим склом.
5
Насипте в щурячі нори і біля них порошок хлористого кальцію.
6
Поставте посуд з негашеним вапном, підмісіть в неї солод і цукор, а поруч - інший посуд з водою, щур з'їсть вапно, збудливу спрагу, вип'є воду і загине.
Зверніть увагу
Якщо у вас з'явилися найменші підозри на існування у вашій квартирі мишей і щурів, перевірити це дуже просто. Покладіть шматок хліба на можливе місце їх проживання і перевірте шматок через деякий час. Хліб повинен залишитися на тому ж місці, куди ви його поклали і не повинен бути погриз.
Корисна порада
Найефективніший спосіб боротьби з гризунами в вашій квартирі - це звернутися за допомогою до кваліфікованих фахівців.