Як прибрати рамки в Microsoft Word. Як прибрати в ворде праворуч для позначок.

Деякі користувачі текстового редактора Ворда іноді стикаються із зміненою версією робочого вікна. На ньому раптом з'являється додаткова рамка з виносками в вигляді стрілок і дивних написів - «відформатувати» і «Видалено». Відповідь на питання, як прибрати рамки в Microsoft Word, ховається в панелі інструментів.
Вам знадобиться
  • Панель «Рецензування», меню «Формат рамки».
Інструкція
1
Перейдіть в меню «Вид». Далі відкрийте пункт «Панель інструментів». Увімкніть відображення панелі «Рецензування», на якій розташовуються команди з пошуку помилок у текстовому документі. Саме вони автоматично залишають свої позначки та виправлення на спеціальній бічній рамці.
2
Уважно подивіться на верхній рядок меню. Поруч з вкладкою «Вид» повинна виникнути нова вкладка «Рецензування». Клацніть по ній мишкою, так як прибрати рамки в Microsoft Word можна саме там. Далі знайдіть і відкрийте в висунувшись списку команду «Змінений документ». Для того, щоб видалити рамку з маркерами та виправленнями, встановіть «Показати -> Виноски -> Ніколи».
3
Межі і зміст текстового документа також можуть бути позначені рамками. Щоб видалити певну рамку, клікніть по ній правою кнопкою миші. У списку команд виберіть «Формат рамки». Клацніть по кнопці «Видалити».
4
Якщо вам потрібно видалити рамку разом із які всередині неї текстом, то наведіть курсор миші на саму кордон рамки. Натисніть клавішу "Delete". Для видалення всіх оперізують текст рамок використовуйте функцію «Видалити рамки», що розташовується в меню «Формат», розділі «Рамки».
Корисна порада
Щоб відключити панель «Рецензування», поверніться назад у меню «Вид». Зніміть відповідний прапорець, щоб припинити відображення даної панелі.