Як дізнатися, де зроблений телефон. Як дізнатися коли зроблений сот телефон.

В наш час при покупці товару стає дуже важливим той факт, де саме зроблена його складання. Це стосується і стільникових телефонів . Щоб дізнатися, в якій країні була проведена збірка вашого телефону, ви можете скористатися декількома досить простими способами.
Інструкція
1
В мережі існує сайт International Numbering Plans. Текст сайту англійська. Для того, щоб скористатися його послугами, дізнайтеся IMEI-код вашого телефону. Це як би його особисте ім'я. Введіть *? 06 ?. Номер, який ви побачите на екрані, і є IMEI.
2
На головній сторінці сайту виберіть Number analysis tools, далі перейдіть до IMEI number analysis. У рядку, де потрібно ввести IMEI, наберіть висвітився номер, натисніть кнопку Analyse і отримаєте всю потрібну інформацію. Якщо ж результатом ваших праць буде повідомлення: «Note: This IMEI number seems to be correct, but we do not have any information on this specific handset. Please add the missing information below »(« Увага: Цей номер IMEI схожий на справжній, але у нас немає жодної інформації про цей пристрій. Будь ласка, введіть відсутню інформацію нижче »). Це означає, що телефон або в кращому разі, ще не зареєстрований, або - це китайська підробка, ввезена в країну поза контролем виробника.
3
Також країну-виробника можна дізнатися безпосередньо за кодом. На це вказують сьома і восьма цифри IMEI. Якщо число, відповідно 02 або 20, це означає, що телефон зроблений в Еміратах, що практично стовідсотково буде вказувати на його погану якість. Числа 08, 78 або 20 позначають Німеччину, 01, 70 або 10 - Фінляндію, перше означає хороше, а друге - відмінна якість телефону. 00 - телефон зібраний безпосередньо на заводі виробника, тобто його якість буде найвищим. 13 - Азербайджан, якість буде дуже низьким. Країнам-виробникам відповідають наступні номери: Великобританія (коди 19 або 40), Корея (30), Сінгапур (60), США (67), Китай (80).
4
Нарешті, найпростіший спосіб - зніміть задню кришечку і подивіться на наклейку під акумулятором. Однак враховуйте, що при бажанні наклейку можуть завжди змінити.
Зверніть увагу
Купуйте телефони в фірмових магазинах, тоді у вас не буде необхідності сумніватися у виробнику техніки.
Корисна порада
У всіх телефонів, виготовлених в період з 1 січня 2003 року по 1 квітня 2004 року, сьома і восьма цифри завжди 00, незалежно від країни, де відбувалася збірка. В цей час виробники переходили на нову систему кодування.