Як влаштуватися аніматором.

Як це не здасться дивним широкій публіці читачів, але у слова "аніматор" є як мінімум два значення. В одному випадку аніматором називають масовика-витівника, развлекающего дітвору та дорослих на святах, на пляжах, в готелях і готелях. В іншому випадку аніматор - це мультиплікатор, той, хто оживляє мультиплікаційних персонажів, художник і артист в одній особі, справжній чарівник. Влаштуватися на роботу можна як тим, так і іншим.
Інструкція
1
Для того щоб влаштуватися на роботу аніматором (масовика-витівника) спеціальної освіти не потрібно. Досить пройти кілька навчальних семінарів, де спільно з вами буде розроблена програма на туристичний сезон або для урочистих вечорів. Інформацію про спеціалізовані організації, де проводяться подібні семінари, можна без зусиль знайти в інтернеті.
2
Вам знадобиться вміння танцювати, співати, розмовляти іноземною мовою, а краще декількох. Товариськість, витривалість і організаторські здібності будуть вашими додатковими козирями при влаштуванні на цю роботу. Враховуйте також, що в разі влаштування на роботу аніматором за кордон вам доведеться на час контракту розлучитися з сім'єю. В середньому для дівчат цей термін становить, як правило, три місяці, а для юнаків - шість.
3
Для того, щоб влаштуватися на роботу аніматором -мультіплікатором, вам доведеться пройти кілька довший шлях. Починається він в дитинстві з перегляду перших мультфільмів. Для когось - це любов з першого погляду, яка приведе їх потім в професію і у велике кіно.
4
Зараз в крупних містах існують мультиплікаційні студії для дітей, де їх навчають базовим поняттям анімації. Подальше осягнення та вивчення анімації можна продовжити в спеціалізованих коледжах, інститутах, академіях або на курсах художників-аніматорів при різних анімаційних студіях, інформацію про які неважко почерпнути в інтернеті. Далі зі знаннями спеціальних комп'ютерних анімаційних програм вам вже не важко влаштуватися на роботу в анімаційну студію і почати робити мультфільми.
Корисна порада
Для оволодіння професією аніматора, як у першому, так і в другому випадку, важливо не забувати, що слово "аніматор" походить від латинського "аніма", що в перекладі означає "душа". Аніматор - це той, хто одушевляє. А значить, і відноситься до своєї справи з усією душею.