Як вставляти диск в дисковод. Як вставити диск в дисковод ноутбука sony.

Найпростіша операція, яка може знадобитися при роботі з комп'ютером або ноутбуком - вставити диск в диск ґедзь. Уже пішли в історію приводи, здатні читати тільки CD або DVD- диск і. Їм на зміну прийшли універсальні диск оводи, здатні прочитати інформацію з абсолютно будь-якого диск а: стандартного CD, DVD, двостороннього і mini-CD.
Вам знадобиться
  • диск, привід або зовнішній DVD-привід з USB-кабелем
Інструкція
1
Найпростіша операція, яка може знадобитися при роботі з комп'ютером або ноутбуком - вставити диск в диск ґедзь. Уже пішли в історію приводи, здатні читати тільки CD або DVD- диск і. Їм на зміну прийшли універсальні диск оводи, здатні прочитати інформацію з абсолютно будь-якого диск а: стандартного CD, DVD, двостороннього і mini-CD.Для операції по впровадженню диск а в диск ґедзь потрібні: диск , привід або зовнішній DVD-привід з USB-кабелем.Алгорітм приміщення диск а в диск ґедзь один, але в залежності від типу диск а чи виду диск овода є деякі нюанси, які описані нижче. Отже, інструкція по вставляння диск а в привід системного блоку наступна: Натисніть кнопку Eject або Open на приводі. В відкрився лоток вставте диск записаної стороною вниз, помістивши його отвором на шпендельний двигун до клацання. Натисніть повторно кнопку Eject або Open або приведіть лоток в рух рукою до клацання, що характеризує закриття диск овода.
2
Нюанси залежно від видів приводів. Системний блок забезпечений оптичним приводом, в нього завантажувати диск необхідно строго по інструкції. Привід ноутбука відкрийте натисканням на кнопку Open, закрийте рукою до клацання. Зовнішній DVD-привід необхідний для читання інформації з диск а за допомогою Netbook, що не оснащеного вбудованим приводом. З'єднання здійснюється за допомогою USB-кабелю. Завантаження диск а в зовнішній привід проводиться так само, як в диск ґедзь системного блоку. Є приводи без виїжджаючого лотка. В цьому випадку диск злегка просуньте в горизонтальне отвір інформативною стороною вниз. Після роботи витягнете диск з такого приводу за допомогою кнопки Open.
3
Нюанси залежно від типів диск ів. Якщо у диск а обидві сторони блискучі, то це або двосторонній диск , або односторонній. Визначте, яка сторона диск а має записану інформацію. Для цього уважно подивіться на диск , бажано під кутом і біля яскравого джерела світла. Кордон записи буде чітко видна на інформативною стороні і відсутніми на декоративною. Mini-CD вставте в привід строго на шпендельний двигун. Деякі лотки оснащені спеціальним поглибленням для 80 мм диск а.