Як змінити іконку диска.

Зробити інтерфейс робочого столу більш цікавим і індивідуальним можна за допомогою зміни іконок - маленьких значків, що позначають диски системи. Змінити іконку диска або будь папки в ньому можна всього за кілька хвилин. Для цього достатньо вибрати в її властивостях вподобану картинку.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, мишка, руки ...
Інструкція
1
обридлі або зливається з фоном іконку диска легко можна замінити на іншу, більш відповідну. Для того щоб це зробити, включите комп'ютер, знайдіть або створіть на робочому столі ярлики дисків C, D, E, F і т.д. Клікніть правою кнопкою миші по іконці, яку плануєте змінити.
2
В меню оберіть опцію «Властивості», наведіть на неї курсор миші і натисніть лівою кнопкою. На екрані з'явиться вікно «Властивості: диск Х». В ньому буде два основні розділи: «Загальні» і «Ярлик». Вам знадобиться область «Ярлик», оскільки привласнити іконку можна тільки ярлику диска. Сміливо натисніть на неї лівою кнопкою миші. В відкрилися властивостях ярлика крім інших параметрів внизу ви побачите клавішу «Змінити значок ...». Натисніть на неї, і на екрані монітора виникне невелике віконце зі стандартним ілюстрованим списком іконок, закладеним в вашу операційну систему. За допомогою курсору миші виберіть із запропонованих варіантів найбільш підходящий для вас.
3
При бажанні значок, що позначає диск, можна зробити суто індивідуальним або, принаймні, рідкісним. Зайдіть в Інтернет і скачайте цікаві варіанти іконок будь-якої тематики. Вподобані картинки збережіть в пам'яті комп'ютера. Для того щоб вони з'явилися в якості іконок диска, натисніть на кнопку «Обзор», розташовану в віконці «Зміна значка», знайдіть у виниклому списку файлів збережену вами картинку-значок.
4
Вибір потрібного варіанта зробіть за допомогою виділення вподобаного значка лівої кнопкою миші. Для остаточного затвердження результату натисніть кнопку «ОК» і вийдіть в вікно «Властивості: диск Х», де знову підтвердіть свої дії клавішею «ОК». Все, тепер на вашому робочому столі з'явилася нова іконка диска.