Як зробити ключ-флешку. вхід в систему флешка ключ.

Комп'ютер є свого роду засобом зберігання важливих даних. Щоб убезпечити свій комп'ютер від «витоку даних», якщо це робочий комп'ютер, можна скористатися різноманіттям існуючих способів: блокування входу в систему за допомогою складного пароля, знеструмлення комп'ютера, установка детектора відбитку пальців на сучасному переносному комп'ютері і т.д. Зовсім недавно з'явився цікавий спосіб блокування доступу - програмування usb-носія. Принцип цього способу за ключается у створенні коду на стандартній флешці будь-якого розміру. Вхід в операційну систему відбудеться тільки в тому випадку, коли потрібна флешка буде вставлена в usb-роз'єм.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Predator, flash-носій.
Інструкція
1
Утиліта Predator дозволяє кодувати флешку, створюючи якийсь usb-ключ, без цього ключа буде неможливо відкрити доступ до комп'ютера. Це вельми зручне рішення не тільки для настільного, а й для переносного комп'ютера. Цікавий факт, з яким стикаються користувачі цієї програми - програма запам'ятовує usb-порт, використаний для створення ключа. Після його створення програма запам'ятовує переданий код. Після безпечного вилучення флешки, екран від ключается , стають недоступними клавіатура і миша.
2
Варто відзначити, що програма абсолютно безкоштовна, але вимагає установки додаткових надбудов. Для коректної роботи цієї утиліти вам знадобиться пакет Microsoft .NET Framework 3.5. Це доповнення можна скачати з офіційного сайту розробника - Microsoft.com. Після запуску програми досить вказати рідний вам мову в головному вікні програми. Налаштування за замовчуванням є найоптимальнішими, тому можете їх використовувати завжди.
3
Не забудьте задати пароль, який буде виводити програму із сплячого стану. Натисніть кнопку «Створити ключ». Пам'ятайте, під час роботи flash-носій повинен завжди бути присутнім в usb-порту, кожен півгодини Predator генерує нові паролі.