Як налаштувати ваш трафік.

При використанні тарифу на інтернет, який розраховує вартість за послуги у вигляді оплати витраченого трафіку , будь-яка настройка, що сприяє зменшенню скачиваемой інформації буде корисна. Звичайно, можна обмежитися виключно текстовими сайтами і уникати сайтів з картинками, але є і більш комфортні способи здійснювати веб-серфінг, не побоюючись за кількість завантаженої інформації.
Інструкція
1
Для того, щоб оптимізувати трафік, вам необхідно мінімізувати кількість завантажувати інформацію. З закачуваннями все зрозуміло - їх варто уникати, а як же бути з сайтами, на яких знаходиться велика кількість картинок? В цьому випадку вам необхідно відключити показ картинок в вашому браузері, а також деактивувати використання java і flash скриптів. В цьому випадку ви будете скачувати тільки текстову інформацію з сайтів, не витрачаючи трафік на картинки та програми.
2
Також, ви можете зробити витрата трафіку ще менше, використовуючи спеціальний додаток Opera mini. Принцип його роботи дуже простий - ви завантажуєте не оригінальна версію сайту, а дуже сильно стиснуту, оптимізовану для мінімальної витрати трафіку . Це здійснюється на проксі-сервері opera.com. Більш того, ви можете зробити витрачання трафіку ще більш ефективним, відключивши картинки в цьому браузері.
3
Оскільки Opera mini була спочатку призначена для мобільних телефонів, варто спочатку встановити емулятор java. Його, так само як і програму Opera mini, ви можете з легкістю завантажити в мережі інтернет. Обидві ці програми безкоштовні для скачування і установки. Після того, як ви встановите java емулятор, запустіть браузер Opera mini і насолоджуйтеся дешевим інтернетом.