Як налаштувати інтернет на комп'ютері з телефону. Як налаштувати інтернет з телефону на комп'ютер.

Провідний інтернет не завжди буває доступний нам тоді, коли він особливо необхідний - на дачі або, наприклад, у відпустці. Установка wi-fi передавача річ дорога, а сам wi-fi не такий широко поширений, щоб було можна використовувати його для своїх цілей будь-де. На допомогу нам прийде наш мобільний телефон. Використовуючи його, ми з легкістю можемо користуватися інтернет ом настільки, наскільки нам дозволить баланс мобільного рахунку.
Інструкція
1
В першу чергу, вам необхідно bluetooth-з'єднання, інфрачервоний порт або usb шнур, залежно від того, який вид зв'язку доступний на вашому телефоні. Різниці в швидкості між цими методами немає, так як швидкість мобільного інтернет а в більшості випадків менше, ніж швидкість самого повільного з'єднання - через інфрачервоний порт.
2
Незалежно від того, який вид з'єднання ви виберете, необхідно спочатку синхронізувати телефон і комп'ютер. Для цього встановіть драйвера для вашого телефону з диска або скачайте і встановіть їх. Після цього підключіть телефон до комп'ютера і переконайтеся, що з'єднання встановлено.
3
Зайдіть на сайт вашого мобільного оператора і в точності дотримуйтесь інструкції настройки gprs- інтернет а. У разі, якщо у вас виникають складності, зателефонуйте в службу підтримки для того, щоб вас провели по всьому процесу настройки.
4
Використовуйте java-емулятор і браузер Opera mini для економії трафіку. Цей браузер, як при використанні на мобільному телефоні, так і при використанні на комп'ютері , стискає інетрнет-сторінки, заощаджуючи до вісімдесяти відсотків трафіку.
5
Після того, як ви здійснили попередні кроки, переконайтеся, що на вашому балансі достатньо коштів для підключення до мережі інтернет і підключіться до мережі інтернет , використовуючи свій мобільний телефон.