Як змінити швидкість в інтернеті.

У випадку, якщо ви хочете максимізувати свою швидкість в інтернеті, вам варто звернути увагу на той вид діяльності, який для вас зараз найбільш пріоритетний. Швидкість інтернету - величина постійна, і що б ви не робили, ви не зможете збільшити потужність каналу вище тієї межі, яка була встановлена провайдером. Використовуйте інтернет настільки ефективно, наскільки це можливо, дотримуючись ряд рекомендацій.
Інструкція
1
У випадку, якщо ви хочете максимізувати швидкість закачування в менеджері завантажень, закрийте браузер і закачуйте по одному файлу. Ви можете виставити кількість одночасно закачуваних файлів в настройках менеджера. Також, надайте максимальний пріоритет тим закачкам, які зараз ведуться.
2
У випадку, якщо ви використовуєте торрент, вирішальне значення мають дві речі: пріоритет закачки і співвідношення закачувань і віддач. Звичайно, торрент-трекери всіляко закликають до того, щоб роздавати більше, але будь-яка роздача урізує швидкість , з якою ви завантажуєте файл. Уріжте швидкість максимальної віддачі до одного кілобита в секунду, відключіть обмеження на швидкість закачування і надайте закачкам максимальний пріоритет. Так само, як і у випадку з менеджером закачувань, бажано качати по одному файлу.
3
Якщо ви хочете максимізувати швидкість завантаження інтернет-сторінок, вимкніть завантаження картинок, а також підтримку скриптів java і flash в налаштуваннях вашого браузера. Різноманітні програми та картинки часом займають до шістдесяти проценто від ваги інтернет-сторінки, відключивши їх, ви значно збільшите швидкість завантаження. Також, не забудьте вимкнути всі активні закачки, інакше ваші зусилля по збільшенню швидкості веб-серфінгу будуть марні.