Як купити Iphone в США.

Айфони фірми Еппл стають все більш і більш популярні. Найдивовижніше - це те, що з ростом популярності їх ціна не падає навіть на старі моделі. Виникає резонне думка про покупку айфона на території іншої країни. Логічно припустити, що найдешевше вони коштуватимуть там, де знаходиться головний офіс компанії Еппл - в США . Купити айфон в США нескладно, достатньо дотримати ряд формальностей для того, щоб замовити його.
Інструкція
1
В першу чергу, вам знадобиться банківський рахунок в доларах США . Це необхідно для того, щоб оплатити безпосередньо факт покупки, а також розплатитися з контрагентами, про які мова піде трохи пізніше.
2
Далі є два варіанти. У першому випадку ви вдаєтеся до допомоги компаній, які займаються доставкою з аукціону ebay, в іншому випадку ви купуєте аккаунт paypal, за допомогою якого ви можете оплатити покупку. Ви також можете завести paypal, використовуючи свій банківський рахунок, але, на жаль, paypal НЕ верифікує ті акаунти, які використовують російські карти. Набагато простіше буде вдатися до послуг посередника, який візьме на себе всі клопоти по оплаті.
3
Вибирайте того посередника, який існує протягом найбільш довгого часу. Не використовуйте тих, хто в бізнесі менше року - великий ризик потрапити на шахраїв. Цілком можливо, що низька вартість послуг, яку вони пропонують - всього-на-всього прийменник для того, щоб виманити у вас гроші.
4
При виборі айфона якомога ретельніше читайте опис. Не купуйтеся на пропозиції айфона за сто доларів, мінімальна вартість айфона дорівнюватиме приблизно шестистам доларів США , а те, що стоїть сто доларів - всього лише китайська підробка, яка явно не коштує тих грошей, які ви за неї віддасте.