Як зробити голлівудські локони. Як зробити галівудскіе локони на довге волосся.

Розкішне плаття і туфлі на високих підборах не завжди зроблять вас королевою вечірки, якщо ви не додасте волоссю стильну укладку. Одна з класичних, але карколомних укладок - голлівудські локони . Створюються швидко, запам'ятовуються надовго!
Вам знадобиться
  • Вода
  • Полотенец
  • Фен
  • Бігуді середнього діаметра
  • Мус або пінка для волосся
  • Мерехтлива гель для волосся
  • Заколки
Інструкція
1
Помийте волосся і загорніть волосся в рушник хвилин на десять. Розподіліть вологе волосся на косий проділ і відкиньте чубок на праву або ліву сторону.
2
Нанесіть на долоню невелика кількість пінки для волосся або мусу. Потім розподіліть мус по всій довжині волосся. Але не перестарайтеся з кількістю мусу, інакше волосся занадто жирними.
3
Накрутите волосся на бігуді середнього діаметра у напрямку назад від чола. Тримайте їх 1,5 - 2 години. Якщо у вас термобигуди, буде достатньо тримати 5-7 хвилин.
4
Висушіть феном локони і зніміть бігуді. Збийте волосся руками і закріпіть кучері лаком, але обов'язково почніть від коренів волосся. Якщо у вас довге волосся, то як тільки ви зняли бігуді, розчешіть кучері гребінцем з великими зубами.
5
Зачіску можна зафіксувати з двох сторін невидимками в тон волосся або зробити проділ на будь-яку сторону. Якщо ви не хочете залишати волосся в розпущеному вигляді, можете закрутити їх в пучок-мушлю. Для цього зберіть волосся на потилиці і зробіть об'ємний пучок, закріпивши його шпильками. Також ви можете зробити високий хвіст, прикрасивши шпилькою.
Зверніть увагу
Якщо у вас коротка або середня довжина волосся, то для додаткового обсягу використовуйте бігуді різного діаметра. Намагайтеся не прикрашати волосся великою кількістю великих і яскравих заколок, інакше локони втратять свій шарм.
Корисна порада
Для того щоб хвилясті пасма добре тримали форму, закріпіть їх спеціальним для волосся воском з блиском. Використовуйте для укладки мерехтливий мус або гель. Зачіску закріплюйте лаком для волосся з діамантовим блиском.