Як заробити грошей на телефон.

Мережа інтернет пропонує деколи безмежні можливості для заробітку. Все залежить тільки від того, в чому ви можете досягти найбільших висот і зможете довго і наполегливо працювати, адже все буде саме так. Для того, щоб заробити свої перші гроші, ви повинні мати чітку мету, наприклад, заробити на телефон , і вже після цього приступати як до пошуку роботи, так і безпосередньо до самої роботи. Залежно від ваших умінь, можна виділити кілька типових напрямків, в яких ви можете рухатися.
Інструкція
1
Написання статей. Залежно від вашого письменницького досвіду, портфоліо, а також залежно від безпосередньо вашого вміння писати, ви можете заробляти стільки, скільки захочете. Все вирішує час, який ви хочете витратити. Майте на увазі, що при написанні статей нон-стопом серйозно страждає якість роботи, що недопустимо.
2
Переводите тексти. У разі, якщо у вас досить знання теорії та практики письмового перекладу в якій-небудь тематиці певної мови, шукайте свого клієнта. Найголовніше тут - щоб ви були дійсно фахівцем, нехай навіть в одній тематиці однієї мови. Шукайте і знаходьте свого клієнта, або пробуйте працювати на агентство. У першому випадку ви працюєте на себе, а в другому якусь частину прибутку собі забирає агентство.
3
Робіть і оптимізуйте сайти, займайтеся веб-дизайном. Хорошим програмістам, які до того ж відмінно володіють мистецтвом дизайну, платять великі гроші. Ще б пак - адже програміст, який розбирається в оптимізації і здатний зробити не тільки "правильний", але ще і красивий сайт, працює майже що за чотирьох осіб і за фактом здатний зробити повноцінний сайт з нуля. На перший час вам доведеться демпінгувати, щоб напрацювати портфоліо, а після цього можете ставити ту ціну, яку захочете.