Як замовити телефон.

Все більше і більше людей при покупці телефону воліють інтернет-магазини звичайним. Ціна в них на порядок нижче, вони можуть собі це дозволити через те, що їм не треба витрачати гроші на оренду торгової площі, на виставкові стенди, рекламу і персонал. Але варто враховувати і зворотну сторону медалі - при замовленні телефону через інтернет ви можете стати жертвою шахраїв, які вишлють вам китайську підробку або просто зникнуть з вашими грошима. Щоб цього не сталося, дотримуйтесь ряду рад.
Інструкція
1
Завжди перевіряйте сайт на предмет часу його існування. Надійним інтернет-магазин стає після мінімум двох років його існування. На сайті повинні бути розміщені як сертифікати і ліцензії від компаній, які представлені на ньому, так і реєстраційні свідоцтва. Не соромтеся подзвонити в компанію, рекомендація або диплом від якої представлений на сайті, обов'язково перевіряйте всі дані.
2
Шукайте і знаходьте все відгуки про магазин, а не тільки ті, які знаходяться на сайті. Зверніть увагу на те, що саме пишеться у відгуках, від чийого імені вони складені. Якщо у вас виникає підозра в будь-якому з відгуків, негайно вибирайте інший магазин.
3
Завжди запитуйте реквізити організації та перевіряйте організацію, яка за ним зареєстрована. Запросите копію свідоцтва про Державну та ІПН для того, щоб бути повністю впевненим, що ця організація існує.
4
Якщо ви вирішили замовити телефон, настоюйте на оплаті післяплатою. На пошті, платите тільки після того, як ви повністю перевірите товар на придатність. Не звертайте увагу на поторапліванія з боку поштового працівника - якщо ви не помітите якусь дрібницю або невідповідність, тільки ви ризикуєте своїми грошима, він же не ризикує нічим.
Купити автомобіль в Китаї просто. Основне завдання - виїхати на ньому в Росію. Звичайні водійські права в Китаї не діють, дозвіл на водіння транспортного засобу людина повинна отримати на місці. Крім того, потрібна віза категорії F.
Вам знадобиться
  • - Віза категорії F;
  • - квитки;
  • - помічник;
  • - технічний паспорт транспортного засобу;
  • - договір купівлі-продажу;
  • - закордонний паспорт;
  • - нотаріально завірений переклад документів на машину.
Інструкція
1
Перед тим, як вирушати в Китай за автомобілем, отримаєте візу. Вона повинна бути категорії F, яка дозволяє вивіз транспортних засобів з території Піднебесної імперії. Зробити це можна в консульстві, надавши наступні документи: - закордонний паспорт, термін дії якого закінчується не раніше, ніж через шість місяців після закінчення поїздки; - два кольорових фото 3х4 (без кутів і овалів на світлому фоні, матові); - довідку з місця роботи, оформлену на бланку компанії з підписом і печаткою. В ній обов'язково повинна бути вказана посада, заробітна плата та контактні дані - адреса і телефон; - ксерокопію паспорта громадянина Російської Федерації; - анкету.Подробную інформацію, а також телефон та адресу, шукайте на офіційному сайті посольства: http://ru.china -embassy.org/rus/.
2
Купіть квитки на літак. Найкраще летіти до столиці Китаю - Пекін. Саме там найбільший вибір автомобілів. Забронювати місце на авіалайнері можна на сайті http://www.light-flight.ru/countries/China/. Або стежте за пропозиціями іноземних перевізників, вартість їх послуг набагато дешевше, ніж у вітчизняних.
3
Знайдіть помічника на сайті http://polusharie.com/index.php?c=9, який підбере потрібний автомобіль в Китаї та підкаже, як оформити документи. Повідомте йому, коли ви прилітаєте. Він зустріне вас в аеропорту Пекіна і відвезе в готель або апартаменти.
4
Вибираючи машину, зверніть увагу на стан салону і кузова, пробіг, технічні характеристики. Попросіть спеціальним приладом перевірити, чи не була вона перефарбована.
5
Знайшовши потрібну машину, вирушайте з місцевим супроводжуючим в структуру, що відповідає за оформлення автомобілів. Там вам буде потрібно наступні документи: - технічний паспорт транспортного засобу (ТТС); - договір купівлі-продажу (оформляється на місці); - закордонний паспорт з діючою візою.
6
Якщо у вас немає китайських водійських прав, автомобіль доведеться перевозити в контейнері або на поромі. Замовити та оплатити доставку можна через китайського помічника або знайшовши підходящого перевізника на сайті http://polusharie.com/index.php?board=184.0/. Там же можна отримати поради по розмитненню машин.
7
На російському кордоні може трапитися заковика. Всі документи на машину, отримані в Піднебесній, будуть на китайській мові. Прикордонники вправі зажадати нотаріально завірений переклад, подбайте про це заздалегідь.
Зверніть увагу
Автомобілі європейського виробництва в Китаї в більшості своїй дорожче, ніж в Росії. Є сенс купувати тільки машини місцевого виробництва. Однак і їх доставка, наприклад, до Москви, може стати "золотою".