Як додати потужності.

Потужність комп'ютера визначається його продуктивністю відносно ряду завдань, які він виконує. Продуктивність, в свою чергу, складається з ефективності і швидкодії ряду пристроїв - процесора, відеокарти, оперативної пам'яті та інших.
Інструкція
1
Існує два основних варіанти збільшення продуктивності комп'ютера, вибір використання одного з них залежить від вашого бюджету на збільшення потужності комп'ютера і від вашої грамотності в поводженні з нім.Первий спосіб - заміна компонентів комп'ютера з метою підвищення загальної продуктивності. Заводська комплектація може завжди бути розширена і посилена. Ви можете замінити майже всі деталі, якщо це персональний комп'ютер, або додати оперативної пам'яті, якщо це ноутбук або нетбук. Ви можете самі докупити і встановити необхідні елементи, а можете звернутися в сервісний центр, де вас проконсультують, допоможуть з установкою.
2
У випадку, якщо ви хочете додати потужності комп'ютера, не розкриваючи його, зверніть увагу на операційну систему, яку він використовує. Якщо використовується операційна система, яка старше Windows XP, то без сумніву вона використовує багато ресурсів на своє оформлення. Вимкніть візуальне оформлення, таке, як прозорість вікон, колір вікон і т.п., що звільнить ресурси, яких вам до цього не вистачало.
3
Зверніть увагу на ті процеси, які йдуть у фоновому режимі. Кожен з цих процесів споживає певну частку оперативної пам'яті і потужності процесора. Очистіть автозагрузку і фонові процеси за допомогою Loonies Admint для того, щоб максимізувати вільну потужність вашого комп'ютера. Ця програма очистить автозагрузку в тому числі і від тих елементів, які не видно в стандартній папці "Автозавантаження".