Як розблокувати телефон безкоштовно.

Стільникові оператори часто використовують блокування телефону для того, щоб прив'язати його до своєї мережі. Такі телефони неможливо використовувати в мережі іншого оператора. Ця схема покликана виробити лояльність у клієнта внаслідок низької вартості телефону , який продається вже заблокованим тільки для однієї мережі. Якщо ви хочете розблокувати телефон, ви можете використовувати один з варіантів, які описані нижче.
Інструкція
1
Для того, щоб розблокувати телефон, скористайтеся спеціальним програмним забезпеченням. Попередньо синхронізуйте телефон з комп'ютером і запустіть програму. Залежно від популярності вашого телефону , у вас може піти від одного до трьох годин на пошук необхідних програм, і до півгодини на розблокування.
2
Перепрошити телефон. В окремих випадках, перепрошивки достатоно для того, щоб телефон міг працювати в іншій мережі. Використовуйте "чисту" версію прошивки і обов'язково збережіть вихідну прошивку на випадок некоректної роботи нової. Ви можете завантажити і прошивки, і спеціальні програми в мережі інтернет - внаслідок того, що дії по прошивці є особистою ініціативою власників телефонів, ці файли знаходяться у вільному доступі.
3
Зв'яжіться з оператором стільникового зв'язку, під яку заблокований ваш стільниковий телефон. Поясніть йому ситуацію так, що вам протягом якогось часу буде необхідно користуватися іншою сім-картою. Запросите код розблокування. Після того, як ви отримаєте код розблокування, вставте іншу сім-карту в телефон, після чого введіть отриманий код у відповідне поле при появі запиту про код розблокування.