Як поміняти швидкість інтернету.

Швидкість використовуваного нами інтернету залежить від двох факторів: від обраного тарифу, і від тих процесів, які йдуть у фоновому режимі паралельно з нашою основною активністю. Для того щоб змінити швидкість інтернету необхідно знати, як потрібно впливати на ці показники для їх зміни. Можна виділити декілька положень, які впливають на швидкість використовуваного нами інтернету в сторону уповільнення або прискорення.
Інструкція
1
Логічно припустити, що чим більше швидкість інтернету, що надається нам провайдером, тим дорожче тариф. Відповідно, для того щоб мати низьку швидкість з'єднання, необхідно вибрати найбільш дешевий тариф.
2
У випадку, якщо ми закачуємо файл, на швидкість закачування одного файлу впливає кількість файлів, які закачуються разом з ними, наша активність в інтернеті у вигляді веб-серфінгу, а також оновлення, які викачуються програмами з мережі.
3
Якщо ми хочемо збільшити час закачки, нам необхідно запустити скачування оновлень, встановити максимальну кількість одночасних завантажень і запустити їх все, в той же час активно користуючись інтернет-браузером.
4
Якщо ж ми хочемо максимізувати швидкість закачки, потрібно виключити всю можливу активність по роботі з інтернетом, відключити скачування оновлень і виставити максимальну кількість закачувань рівним одиниці.
5
Якщо ми хочемо вплинути на швидкість завантаження сторінок в браузері, то ми будемо оперувати закачуваннями, які виробляються в даний момент і завантаженнями оновлень програм. Для максимізації швидкості інтернет-браузера необхідно відключити всі завантаження, які йдуть в даний час, а для того щоб уповільнити - включити їх.
Зверніть увагу
Щоб змінити швидкість інтернету, вам необхідно звернутися до свого провайдера і змінити тарифний план. Дізнайтеся про переваги кожного тарифного плану та виберіть собі підходящий. Дізнайтеся, які інтернет-провайдери є у вашому місті, відвідайте їх
Корисна порада
Швидкість інтернету має величезне значення для тих користувачів, хто працює в мережі, хто грає в онлайн ігри, та й просто займається веб-серфінгом для душі. Що робити, якщо раптом почав гальмувати інтернет і впала швидкість? В даному розділі зібрано безліч корисних порад про те, як можна протестувати швидкість свого інтернету, як її збільшити і вирішити свою проблему.