Як розблокувати заблокований телефон.

Більшість зарубіжних операторів блокують свої телефони , щоб виробити лояльність у своїх клієнтів і прив'язати їх до своєї мережі якомога щільніше. У разі, якщо в телефон вставляється сім-карта від іншого оператора, телефон зажадає код розблокування, або включиться в автономному режимі. Для того, щоб розблокувати заблокований телефон, виконайте кілька нескладних дій.
Інструкція
1
Перепрошити телефон. У разі, якщо блокування є частиною прошивки телефону, ви з легкістю позбавитеся від неї і зможете користуватися телефоном з будь сім-картою. Для того, щоб перепрошити телефон, використовуйте синхронізацію з комп'ютером. Скачайте "чисту" прошивку для даної моделі телефону та спеціальне програмне забезпечення для перепрошивки. Ретельно дотримуйтесь інструкції і збережіть вихідну прошивку на випадок, якщо операція потерпить невдачу.
2
Якщо ви є власником телефону, зверніться до оператора за кодом розблокування. Мотивуйте це тим, що вам буде необхідно перебувати на території іншої країни в плині тривалого часу, а стільниковий зв'язок дешевше, якщо не використовувати роумінг, а підключитися на місці. Після того, як вам нададуть код розблокування, введіть його і використовуйте телефон з будь сім-картою.
3
Зверніться в спеціалізований сервіс по розблокуванню телефонів. Справа в тому, що спеціалізоване обладнання для розблокування коштує грошей, і чималих, і купувати його для того, щоб розблокувати один телефон просто не має сенсу. Довіртеся професіоналам, і через деякий час ви зможете вільно користуватися своїм телефоном в будь-якій мережі.