Як понизити пінг в іграх. Як зменшити пінг для ігор.

Пінг - це час затримки сигналу, коли він доходить до сервера і назад. Чим менше пінг, тим швидше рухи і дії гравця передаються на сервер. Відповідно, для того, щоб отримувати задоволення від ігор, в яких потрібна швидкість реакції, необхідно понизити пінг настільки, наскільки це можливо. Для цього існують кілька способів. Кожен з них здатний зробити значний вплив на пінг, але бажано використання всіх їх одночасно.
Інструкція
1
Вимкніть всі діючі завантаження, вимкніть торрент і інтернет-браузер. Якщо ви забиваєте канал вхідний і вихідний трафік, у вас може спостерігатися дуже високий пінг, в той час, як якщо ви вимкніть будь-яке використання каналу доступу до мережі інтернет, то ваш пінг прийме мінімальне значення від можливого.
2
Вимкніть програми, діючі в фоновому режимі або запущені одночасно з грою. Безліч процесів, які здійснюються одночасно, можуть істотно загальмувати роботу системи, що може збільшити пінг в грі. Якщо вам не вистачає ресурсів, то вимкніть провідник через диспетчер задач під час гри, а після завершення запустите знову. Вимкніть як ті процеси, які ви запустили, так і ті, які йдуть зараз в фоновому режимі, але не потрібні вам.
3
У випадку, якщо перераховані вище способи не допомагають, понизьте системні вимоги гри. Якщо ви поставите занадто високі системні вимоги в конфігурації, то ви можете спостерігати високий пінг через те, що комп'ютер не справляється з покладеним на нього навантаженням. Виставте мінімальні вимоги і потроху збільшуйте їх, паралельно відстежуючи зміни пинга. Найчастіше основна причина того, що комп'ютер не справляється - слабка відеокарта, тому зверніть особливу увагу на настройки конфігурації відео.