Як додати гучність.

При відтворенні треку є три варіанти збільшення гучності: збільшити вихідну гучність треку, збільшити гучність за допомогою пристрою відтворення і збільшити гучність пристрої аудіовиходу. Сукупне використання цих методів дає максимальний результат, але окремого використання кожного також буває достатньо.
Інструкція
1
Для того, щоб збільшити вихідну гучність треку, необхідно використовувати редактор для аудіо. Найкращим вибором будуть Adobe Audition і Sony Sound Forge. Ці редактори мають найкращою якістю обробки звуку і стиснення кінцевого треку, одержуваного на виході. Для того, щоб збільшити гучність вихідного треку, завантажте його в будь-який з цих аудіо редакторів, після чого використовуйте або функцію "Підвищити гучність ", або функцію "Нормалізувати". Також, ви можете налаштувати графічний еквалайзер залежно від того, яке звучання буде найбільш милозвучно.
2
Якщо ви вирішили додати гучність під час програвання, поставте на максимум гучність відтворюючого пристрою, тобто комп'ютера, а також максимізуйте гучність плейера, за допомогою якої ви відтворюйте звук. Використовуйте вбудований еквалайзер для того, щоб відрегулювати оптимальне звучання, а також додати необхідну гучність , якщо та, що налаштована, не є для вас бажаної.
3
Для посилення гучності пристрою аудіовиходу використовуйте підсилювач. Це пристрій, який подає додаткове напруження на динамік, тим самим збільшуючи його гучність . Використовуючи його, ви можете збільшити гучність відтворення як мінімум в два-три рази. Слідкуйте за тим, щоб звуки звучали природно, а динамік не «тріщав", інакше ви можете не розрахувати напругу і зіпсувати динамік.