Як розблокувати захисний код Nokia. Як розблокіривать код для нокиа 73.

В телефонах фірми Нокіа передбачена така функція, як захисний код . Вона використовується для того, щоб захистити ті дані, які ви вважаєте за конфіденційними або просто захочете приховати від сторонніх осіб. У разі, якщо ви забули захисний код , ви можете з легкість розблокувати його, слідуючи простій інструкції.
Інструкція
1
В першу чергу, зверніться до представництва компанії Нокіа для того, щоб отримати код и обнулення прошивки і скидання пароля для вашої моделі телефону. В інтернеті існує багато різних варіантів код ов, але ніхто не візьме на себе відповідальність якщо ваш телефон зіпсується в результаті невернро введеного код а. Для того, щоб цього не сталося, запросите офіційний лист від представника компанії.
2
У випадку, якщо вам терміново необхідно розблокувати код , а інформації не надходить, перепрошити телефон. В цьому випадку всі дані будуть втрачені, тому застосовуйте цей спосіб тільки тоді, коли зовсім втомитеся чекати відповіді від компанії Нокіа. Для того, щоб перепрошити телефон, вам знадобиться синхронізувати його з комп'ютером і перепрошити, використовуючи спеціальне програмне забезпечення.
3
Якщо крок номер два для вас складний, або у вас немає ні часу, ні бажання цим займатися, зверніться в сервісний центр Нокіа. Незалежно, на гарантії ваш телефон чи ні, вам можуть допомогти як з розблокуванням, так і з перепрошивкой. Не забудьте вказати консультантам, що ви саме хочете зробити - обнулити прошивку або просто скинути захисний код .