Як лікувати ігроманію. Як вилікувати людину від ігроманії.

Якщо в родині з'явився ігроман, то разом з ним оселилася і велика біда. І це не тільки через те, що поступово зникають гроші та цінні речі. На очах зникає дорога людина, він все більше належить грі. І це не в радість вже йому самому. Як впоратися з цим горем?
Вам знадобиться
  • терпіння і бажання
Інструкція
1
Перш за все, переконайтеся, що ви твердо вирішили «зав'язати» з грою. Якщо це не так, то ви можете не читати далі пункту №1.
2
Усвідомте свою хворобу. Саме хвороба, яка внесена в Міжнародну класифікацію хвороб. Потрібно чітко, без всяких алегорій, сказати: «Я - ігроман. Я хворий. Я хочу лікуватися ».
3
Далі - ви повинні чітко усвідомити, що ніякі ворожки, знахарі, чаклуни і відуни вам не допоможуть. Ігроманія - це не псування і не пристріт. Шарлатани тільки випотрошат ваш кишеню остаточно. Потрібно зрозуміти, що лікування ігроманії повинно відбуватися в комплексі, де задіяні як мінімум троє осіб - хворий, лікар і близька людина.
4
Звичайно, без допомоги досвідченого фахівця не обійтися. Як ви дізнаєтеся, що лікар, до якого ви звернулися, - хороший фахівець? Перш за все, він не стане обіцяти золотих гір, а попередить, що чекає велика робота. Також він обов'язково займеться пошуком причин ігроманії. Адже вона не виникає на порожньому місці і у всіх підряд. Будь-яка залежність - це відхід з реальності. Ось це і допоможе вам з'ясувати лікар.
5
Спеціаліст призначить терапію, якій ви повинні будете неухильно слідувати. Це може бути групова терапія або індивідуальна. Можливо, вам призначать якісь препарати. В цей момент потрібна підтримка близьких.
6
Після терапії ви повинні запам'ятати - колишніх ігроманів не буває. Ні в якому разі не провокуйте себе на рецидив, і не грайте навіть в карти! Також пам'ятайте про те, що людина, схильна до залежності, може знайти новий об'єкт бажання. Щоб ігроман не перетворився, наприклад, в алкоголіка, подумайте, що може принести вам радість в реальному житті.