Як зробити підведення очей.

Багато жінок люблять підводити очі і це зовсім не дивно. Адже підводка може допомогти злегка змінити форму очі , а також візуально його збільшити. Але далеко не у всіх виходить це красиво. Для того щоб правильно підвести очі , потрібно просто запам'ятати кілька нюансів.
Вам знадобиться
  • Для цього вам знадобиться: основа для макіяжу, пудра, тіні, рідка підводка.
Інструкція
1
Перед тим як підбивати очі , потрібно нанести решті макіяж. Після нанесення тіней можна переходити до підводці. Починати малювати стрілку краще з верхньої повіки, а точніше - з внутрішнього куточка. Потім потрібно просуватися уздовж лінії росту вій. Якщо ви хочете зробити погляд виразнішим, то зробіть трохи товщі лінію в зовнішній частині очі . Вести лінію найкраще в напрямку брови.
2
Ще один дуже важливий нюанс: лінію проводите впевненим рухом. Також можна однією рукою злегка підняти брову в цілях вирівнювання поверхні століття.
3
Експериментуйте з квітами. Так чорну підводку нанесіть на нижню повіку, тоді на верхнє - досить яскраву, наприклад синю, зелену. Ще можна від внутрішнього куточка очі до середини підвести світлої підведенням, а іншу частину очі - більш темною.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=wSM8U3mKSHM
Зверніть увагу
В процесі нанесення підводки, особливо у новачків, неминучі помилки. Але вони швидко виправити. Для цього нанесіть на паличку для чищення вух трохи зволожуючого крему і легким рухом зніміть зайве.
Корисна порада
Щоб підводка трималася на ваших очах досить довго, не потрібно використовувати перед нанесенням макіяжу крем для очей; Прекрасним доповненням підводки можуть стати натуральні відтінки тіней; Для того щоб полегшити нанесення стрілок, можна спочатку зробити ескіз олівцем.