Як встановити редактор формул.

Створення наукових статей, наприклад, дипломних або курсових робіт з математики, неможливо без використання в них формул . Редактор Microsoft Word оснащується спеціальним інструментом - редактором формул Microsoft Equation. Цей редактор дозволяє вставляти математичні формул и безпосередньо в документ. Програма Microsoft Word не містить це розширення при стандартній установці, його необхідно встановлювати окремо.
Інструкція
1
Вставте в дисковод диск, з якого встановлювався Word.
2
Відкрийте «Панель управління», виберіть пункт «Установка та видалення програм» .В списку, знайдіть рядок Microsoft Office Word, виділіть її та натисніть кнопку «Змінити».
3
Відкриється вікно зміни поточних налаштувань. Виберіть пункт «Додати або видалити компоненти» і натисніть кнопку «Продовжити».
4
У вікні параметрів запуску програми виберіть вкладку «Засоби Office». Клацніть по пункту «Редактор формул », в меню, виберіть «Запускати з мого комп'ютера». Обраний компонент буде встановлений.
5
Для використання встановленого редактора формул запустите Word, в меню «Вставити» виберіть пункт «Об'єкт», в списку, виберіть Microsoft Equation.