Як завести Камаз.

Щоб відповісти на дане питання необхідно з'ясувати причину, по якій потужний дизель перестав запускатися. Як правило, двигуни вантажівок «вередують» дуже рідко на відміну від моторів легкових автомобілів.
Вам знадобиться
  • - терпіння і кмітливість, а також технічна грамотність.
Інструкція
1
Якщо силова установка КАМАЗа не заводиться з причини виряджених акумуляторів, то їх необхідно зарядити. Відновлена щільність електроліту в АКБ забезпечить стартер необхідної для запуску двигуна енергією.
2
У тих випадках, коли проблеми з пуском мотора з'явилися після заміни паливних фільтрів, то до повороту ключа в замку запалювання система підготовки дизпалива обов'язково прокачується. Для видалення повітря на ТНВД почергово відкриваються два штуцера для прокачування, і за допомогою ручної підкачувати помпи солярка подається в паливопровід доти, поки в паливі, що випливають з отворів штуцера, що не буде бульбашок повітря.
3
Опустивши кабіну, і, защелкнув фіксатори, сидячи за кермом, натискається повністю педаль «газу», після чого включається стартер. Коли двигун почне «схоплювати» обороти і працювати з перебоями, педаль «газу» незмінно утримується в натиснутому положенні, і тільки після того, як мотор відгукнеться всією своєю потужністю, розвинувши обороти, вона відпускається.
4
Якщо запуск двигуна виробляється взимку, в морозну погоду, то з машини попередньо знімається елемент повітряного фільтра. Потім в момент включення стартера до воздухозаборнику підноситься палаючий факел, і двигун, зробивши два-три обороту коленвалом, неодмінно запуститься, не звертаючи уваги на температуру навколишнього повітря.
Двигун сучасного « Камаза » значно надійніше, ніж у більшості легкових автомобілів. Але і з ним час від часу можуть виникати труднощі, що потребують кваліфікованого втручання. Іноді, наприклад, в сильні морози, автомобіль може насилу заводитися. Щоб запустити двигун « Камаза » взимку, використовуйте деякі спеціальні прийоми і хитрості.
Інструкція
1
Перевірте рівень заряду акумуляторної батареї і при необхідності відновите щільність електроліту. У більшості випадків саме порушення в роботі акумуляторів викликають труднощі при запуску двигуна.
2
Навантажите акумулятор невеликим струмом для прогріву електроліту і підготовці до запуску двигуна. Для цього достатньо увімкнути ближнє світло або габаритні вогні.
3
Після підігріву електроліту відключіть фари і все, що може забрати енергію акумулятора (грубку, підігрів сидінь, стекол і так далі). В іншому випадку в умовах низьких температур стартеру може не вистачити потужності для запуску двигуна.
4
Якщо з якихось причин запустити двигун з першої спроби не вийшло, через 15-20 секунд виконайте повторний запуск. Після трьох-чотирьох невдалих спроб дайте акумуляторним батареям можливість відпочити, щоб запобігти їх передчасний розряд.
5
В тому випадку, коли проблема з запуском двигуна виникла після заміни фільтрів паливної системи, перед включенням системи запалювання видаліть повітря, прокачавши її. Для цього відкрийте відповідні штуцери і подайте пальне за допомогою ручної помпи. Проводите процедуру доти, поки з отвору штуцера не буде виставлена паливо без повітряних бульбашок.
6
При опущеною кабіні автомобіля вичавіть до упору педаль акселератора, а потім введіть в дію стартер. Утримуйте педаль акселератора в такому положенні, поки двигун не почне давати максимальні і стабільно рівні обертів. Після входу двигуна в нормальний робочий режим відпустіть педаль.
7
Запускаючи двигун « Камаза » в умовах дуже низьких температур, спочатку від'єднайте робочий елемент повітряного фільтра. Скористайтеся допомогою напарника, щоб створити додаткову тягу повітря в системі. Для цього заздалегідь підготуйте запалений газетний джгут і піднесіть його до воздухозаборнику, одночасно включивши стартер. Дійте при цьому обережно, дотримуючись заходів протипожежної безпеки. При такому форсованому методі двигун, як правило, запускається без проблем.