Як монтувати двері. демфер для вхідних дверей.

Міжкімнатні двері - необхідний елемент в будинку або квартирі, що дозволяє не тільки розділити кімнати, створити затишок, але й уберегти від шуму. Для того щоб красива двері під час експлуатації не доставляла вам проблем, необхідно її правильно встановити.
Інструкція
1
Спочатку переконайтеся в наявності всіх комплектуючих і деталей для установки. Візуально перевірте двері і коробку на якість. При виявленні можливих дефектів або відсутності будь-яких деталей і комплектуючих сповістіть про це продавця. Якщо все гаразд, проведіть виміри і підготуйте отвір під установку двері .
2
Встановіть петлі на двері. Відстань, як від верхньої, так і від нижньої частини двері до початку петель має бути 20 см. Позначте місця закріплення петель олівцем або шилом. Просвердлите отвори тонким свердлом, щоб уникнути пошкодження поверхні і закріпіть петлі саморізами.
3
Зберіть коробку. Під час установки вирівняйте коробку по рівню строго вертикально, щоб не допустити довільного відкривання або закривання двері під нахилом в ту чи іншу сторону. Закріпіть коробку саморізами в місці розташування петель.
4
Навісьте двері з боку петель з зазором між дверима і коробкою в 1-1,5 мм. Такий же зазор повинен бути також між верхньою планкою коробки і дверима, а також з боку замка.
5
Закріпіть вертикальний стояк. Поставте прокладки з щільного картону для фіксації рівномірного зазору між дверима і коробкою. Оклейте поверхню дверної коробки і двері малярським скотчем, щоб уберегти від впливу піни.
6
Нанесіть піну між отвором і дверною коробкою. Час затвердіння піни зазвичай становить від 4 годин до 1 доби, залежно від оброблюваної площі.
7
Видаліть скотч, картонні прокладки і виступаючі надлишки піни. Перевірте зазор по периметру і притвору. Врежьте дверний замок.
8
Встановіть демпфери, службовці для м'якого і менш шумного закривання дверей.
З придбанням вподобаної вхідних дверей найбільш гостро виникає питання, пов'язане з її монтажем в отворі. Адже саме від якості його виконання залежить те, наскільки вона відповідатиме своїм основним функціональності і чи зможе забезпечити житло гідної захистом від зловмисників. Беручи до уваги вищесказане, до монтування дверей необхідно поставитися з усією відповідальністю.
Вам знадобиться
  • - перфоратор;
  • - набір бурів;
  • - анкерні болти - 8 шт;
  • - шуруповерт.
Інструкція
1
Будь-яка дверна коробка кріпиться в отворі за допомогою анкерів, які зобов'язані бути надійно забиті в матеріалі стіни. В бетоні або цегляній кладці вони закладаються на глибину до десяти сантиметрів, в газосилікатних блоках або в інший пористій структурі з порожнечами - на 150-200 мм.
2
Конструкція анкерів розрахована таким чином, що після закручування болта він настільки надійно закріплюється в стіні, що вирвати його неможливо без фрагмента кладки. Найдорожчі з них виготовляються з металу, який неможливо перерізати диском кутовий шліфувальної машини, а тільки лише газовим пальником.
3
Розташовуються анкерні болти в стіні дверного отвору за наступною схемою: - по два навпроти петель на кожній стороні стіни, - по одному в центрі; з боків, зверху і знизу.
4
Закріплення дверної коробки здійснюється двома способами (уточнити при покупці).
5
Перший передбачає пророблення перфоратором необхідного числа отворів в отворі стіни, в які пізніше вставляються анкери. Потім їх болти просмикуються в кронштейни, і вся конструкція закріплюється затягуванням гвинта за допомогою шуруповерта. Коробка з дверима кріпиться до встановленим монтажним елементам.
6
Другий спосіб здійснюється дещо інакше. Спочатку двері виставляється за будівельним рівнем в отворі. Якщо буде потрібно під низ коробки подливается необхідний обсяг бетону або цементного розчину. Потім проробляється по одному верхньому і нижньому отвору через дверну коробку в кладці стіни. В них вставляються і затягуються анкерні болти. Після закріплення двері аналогічним чином вставляються і ті шість монтажних одиниць, по три на кожній стороні коробки.
7
Після того як двері встановлена в отворі стіни, вона по периметру обдувається будівельною піною, і потім закладаються укоси.