Як купити цифровий фотоапарат. покупка фотоапарата з Ветрини.

На сьогоднішній день на ринку представлений величезний асортимент цифрових фотоапаратів від різних виробників, вони мають різні технічні характеристики і представлені в досить широкому ціновому діапазоні. Нижче представлені кілька простих правил, що дозволяють придбати фотоапарат від будь-якого виробника.
Інструкція
1
В першу чергу необхідно визначитися з місцем покупкі.В відміну від магазинів, що мають в асортименті великий вибір різноманітної цифрової техніки, спеціалізовані магазини мають ряд переваг: • Більше кваліфіковані продавці - консультанти, • Більше шансів придбати оригінальну (не "сіру ») техніку, • Більш висока якість сервісного обслуговування, • Більш широкий асортимент товару.
2
Якщо продавець пропонує забрати фотоапарат з вітрини, мотивуючи це тим, що він у них останній, можете, сміливо відмовлятися від покупки. Товар з вітрини призначений для демонстрації можливостей техніки, не відомо, скільки він там простояв, і через скільки рук покупців вже пройшов.
3
Як тільки продавець принесе вам упаковку з новим фотоапаратом, огляньте її на предмет ударів, подряпин і т.д., упаковка повинна бути цілою. Розкривати упаковку повинні саме ви, а не продавець, перевірте цілісність пакувального матеріалу всередині коробки, він повинен бути герметичним.
4
Після вилучення фотоапарата, перевірте його зовнішній вигляд. Визначити новий він чи ні досить просто, на ньому не повинно бути подряпин, пилу в щілинах і відбитків пальців. Огляньте об'єктив, в лінзах не повинно бути бульбашок повітря, самі лінзи не повинні бути подряпані. Не залежно від виробника фотоапарата, його завжди потрібно перевіряти на працездатність.
5
Перевірте наявність інструкції, вона повинна бути складена російською мовою, в іншому випадку можна засумніватися в походженні техніки, можливо вона не призначена для продажу в Росії. Перевірте комплектацію фотоапарата, вона повинна бути вказана в інструкції.
6
Після покупки фотоапарата на ваших руках повинно бути три документа: • Товарний чек з живою печаткою продавця, на чеку повинні бути вказані - ціна, модель і дата придбання, • Касовий чек із зазначенням суми покупки, • Правильно заповнений фірмовий гарантійний талон, який йде в комплекті з фотоапаратом.