Як відновитися після хвороби.

Відновлення після хвороби часом займає більше часу, ніж сама хвороба. Слабкість, сонливість, апатія можуть ще довго непокоїти, вносячи корективи в ваш звичний ритм життя. І це не дивно. Організм слабшає від активної боротьби, і для зміцнення його захисних сил необхідна допомога. Звичайно, коли-небудь імунітет відновиться сам, але це може зайняти багато часу, а почувати себе добре хочеться вже зараз.
Інструкція
1
Пийте якомога більше, це допоможе організму швидше позбутися від накопичених під час хвороби токсинів. Особливо корисними будуть напої, що містять вітамін С, наприклад, чай з часточкою лимона, апельсиновий сік або відвар шипшини.
2
Дотримуйтеся режиму дня. Лягайте спати вчасно і не нехтуйте можливістю прилягти вдень.
3
Намагайтеся більше гуляти. Свіже повітря благотворно впливає на організм, зокрема на імунітет. Починати прогулянки потрібно поступово, з кожним днем збільшуючи їх тривалість. Також потрібно добре провітрювати кімнату, в якій ви знаходитеся більшу частину дня.
4
Харчуйтеся повноцінно. Їжа повинна бути збагачена всіма необхідними вітамінами і мікроелементами. А ось їжа, що містить консерванти і барвники не бажана, причому не тільки після хвороби, а взагалі.
5
Чи не виснажуйте себе фізичними навантаженнями. На відновлення сил організму потрібно не менше тижня. Тому з заняттями спортом краще почекати.
6
Розкладіть по квартирі скоринки цитрусових або зерна меленої кави. Це відмінно тонізує. Ароматерапія взагалі дуже корисна для організму. Запах меліси, лаванди і м'яти поліпшить самопочуття і підніме настрій. А заряд позитивних емоцій додасть сил ослабленому організму.