Як закрити труби опалення.

Практично у всіх квартирах труби опалення проходять уздовж стін і ні як не вписуються в дизайн інтер'єру. Звичайно металеві труби , поміняні на метопол, світліші і симпатичні, однак і їх хотілося б заховати. Якщо стіни вирівнюються гипсокартонном або ГВЛ, то труби можна заховати за них. Але що робити їли ремонт зроблений, а труби чи не заховані?
Вам знадобиться
  • Стоєчний профіль, направляючі, гіпсокартон, шурупи для кріплення, рідкі цвяхи
Інструкція
1
Як бути з трубами водопостачання і опалення у ванній і туалеті? В цьому випадку слід побудувати декоративний короб. В туалеті і ванній з ГВЛ, а в кімнатах з гіпсокартону.
2
Встановіть і зберіть короб в наступній послідовності. З початку по підлозі уздовж стіни закріпіть напрямна для профілю. На такій відстані від стіни, щоб закрити труби . Кріпити можна напряму до підлоги шурупами або приклеїти на рідкі цвяхи.
3
Після цього таку ж направляючу, вирівняну по горизонтальному рівню, закріпіть до стіни вище труб. В направляючу на підлозі вставте (вертикально) відрізані по певній висоті шматки профілю на відстані кроку 40 см. І закріпіть до напрямної шурупом.
4
Після цього на них надіньте також напрямну. Вийшло щось на зразок паркану. Однак треба закрити верх короба. Для цього в направляючу на стіні також вставте шматки профілю, подрежьте і «вусами» закріпіть до профілів готового «забору». Вийшов металевий каркас. Він досить жорсткий, але стане ще надійніше після обшивки гіпсокартоном.
5
Гіпсокартон закріпіть до каркаса (шурупами), виступаючі частини гіпсу подрежьте будівельним ножем. Горизонтальний короб готовий.
6
За такою ж схемою робиться і вертикальний короб. Різниця тільки в тому, що профілю доведеться кріпити до стіни металевими підвісами. Короба можна отшпаклевать і обклеїти шпалерами або покласти плитку.