Як збільшити швидкість інтернету на телефоні. Як прискорити швидкість в інтернету на телефоні.

Сучасні телефони вже давно підтримують функцію мобільного інтернету. Всі з них мають вбудований браузер, який може переглядати сторінки wap-інтернету, а в деяких випадках - і простого інтернету. Існує тільки одне-єдине незручність - сторінки довго завантажуються, часто довантажуючи непотрібні картинки, тим самим витрачаючи зайвий трафік. Для того, щоб підвищити швидкість інтернету в телелефоне і заощадити трафік, вам досить використовувати додаток Opera mini.
Інструкція
1
Зайдіть з комп'ютера на сайт www.opera.com і скачайте браузер Opera mini, попередньо обравши свою модель телефону. Принципова відмінність цього браузера від інших - в тому, що перед тим, як переслати інформацію на ваш комп'ютер, він обробляє її на своєму проксі-сервері, стискає і адаптує під ваш телефон, а вже потім пересилає.
2
Після того, як ви скачаєте додаток на комп'ютер, використовуйте дата кабель або флеш-карту від вашого телефону для того, щоб скопіювати додаток в пам'ять мобільного. Потім, налаштуйте додаток.
3
У випадку, якщо ви не можете під'єднати телефон до комп'ютера, скачайте це додаток, використовуючи браузер вашого телефону. Скопіюйте посилання для закачки в адресний рядок браузера на мобільному і натисніть "перехід".
4
Простежте за тим, щоб дата і час, встановлені на вашому телефоні, збігалися з реальними, інакше браузер не працюватиме. Для того, щоб зробити процес завантаження сторінок максимально швидким, вимкніть завантаження картинок в настройках браузера, після чого запустіть будь адресу і насолоджуйтеся швидким і зручним інтернетом.