Як читати текст в телефонах.

Більшість сучасних смартфонів підтримують формати .txt, .doc, і навіть .pdf. Для того, щоб читати ці формати, досить просто перенести файли цього формату в пам'ять телефону. Але ті, у кого не смартфон, а просто телефон, також можуть насолодитися задоволенням читання книг на телефоні. Для цього необхідно виконати кілька нескладних дій.
Інструкція
1
Для того, щоб читати тескт на телефонах , необхідно текстовий документ перетворити в java додаток. В цьому випадку, телефон буде читати його не як текстовий файл, а як додаток, і ви зможете з легкістю вивчати цікаву для вас літературу на екрані мобільного телефону. Головне при цьому - підібрати шрифт і колір екрану таким чином, щоб вони були максимально комфортні оці.
2
Для того, щоб перетворити документ в java додаток, спочатку скачайте з мережі інтернет програму BookReader будь-якої версії. Ця програма призначена для створення електронних книг в форматі java. Вона має простий і зрозумілий інтерфейс, позоволяет регулювати величину шрифту, колір фону, а також переглядати вийшло текст на віртуальному екрані телефону. Встановіть цю програму.
3
Додайте в чергу конвертації, який Вас документ, після чого використовуйте настройки, щоб створити текст, максимально зручний для читання на екрані мобільного телефону. Після цього скопіюйте книгу в телефон або через дата кабель, або за допомогою прямого копіювання на флеш-карту, яка вставляється в ваш телефон. Потім просто запустіть цю програму і насолоджуйтеся читанням.