Як встановити читалку в телефон. телефони з читалкою.

Для того, щоб читати книги на телефоні , є ряд причин. Перша причина - в тому, що телефон завжди з вами, і ви завжди можете відкрити і почитати з нього книгу. На відміну від книги, яку ви повинні були б скрізь носити з собою, мобільний телефон компактний і необхідний для постійного зв'язку з колегами, рідними, друзями і близькими. Існує два способи читання книг на мобільному телефоні - використання конвертера на комп'ютері та використання "читалки" в самому телефоні .
Інструкція
1
Для того, щоб створити книгу на комп'ютері, вам потрібна програма Book Reader будь-якої версії. В цьому випадку, ви створюєте java додаток, використовуючи текстовий документ. Протягом цього процесу, ви можете вибирати колір тексту, колір фону, розташування тексту і шрифт, котрі будуть використовуватися на екрані мобільного телефону. Після того, як ви створили додаток java, ви можете використовувати його на своєму телефоні - вам залишається тільки скопіювати його в пам'ять телефону, використовуючи дата кабель або карту пам'яті для вашого телефону.
2
У випадку, якщо ви хочете працювати з "читалкою" безпосередньо в самому телефоні , вам необхідно завантажити цю програму з мережі інтернет, після чого встановити на телефоні , скопіювавши в розділ "Додатки". Після цього, ви можете перекидати документи в пам'ять телефону і відкривати їх через цю програму.
3
Варто пам'ятати, що ви можете поставити пароль на відкриття java книги, в той час як документ, скопійований на телефон з комп'ютера, є повністю незахищеним файлом. У випадку крадіжки або пропажі телефону вся інформація, включаючи утримання тих книг, які ви читали, потрапить в руки до нового власника. Врахуйте це питання при виборі між двома способами читання книг на телефоні .