Як рахувати в Microsoft Word.

В калькуляторі тексту сьогодні потребують не тільки представники інтелектуальних онлайн-професій - редактори, копірайтери, рерайтери, перекладачі, але всі інші, хто працює серйозно з текстами на комп'ютері. Це можуть бути школярі, студенти, офісні та наукові співробітники. Щоб дотримати всі вимоги до мінімального і максимальній кількості знаків в документі, слід знати, як рахувати в ворде.
Вам знадобиться
  • Команда "Статистика".
Інструкція
1
Виділіть текстову область, в якій ви хочете автоматично підрахувати кількість слів, або інших символів. Потім у верхньому рядку меню перейдіть по вкладці «Сервіс». У списку команд відкрийте службове вікно «Статистика». Там ви зможете відслідковувати кількість рядків, абзаців та інших знаків з пробілами та без, що з'являються в тексті документа.
2
Ознайомтеся зі статистикою символів. Вони представлені у формі списку-лічильника. Якщо вас цікавить кількість текстових знаків в кінцевих виносках, то поставте галочку в нижньому маленькому квадратику «Враховувати всі виноски».
3
У випадку, якщо вам важливо полегшити процес редагування і перерахунку текстових елементів, ви можете встановити зручну плаваючу панель інструментів статистики. Вона стане вашим наочним помічником по тому, як рахувати в ворде. Для цього просто натисніть внизу вікна кнопку «Панель». Наприкінці клацніть «Закрити».
Корисна порада
При використанні Ворда 2007 року випуску клікніть в нижньому лівому куті редактора команду «Число слів».