Як злити воду з натяжної стелі.

Багато з нас віддають перевагу натяжним стелям . Виглядають вони красиво, підходять до будь-якого інтер'єру, в будь-яку точку можна вставити світильник. Однак є одна заковика: ремонт натяжних стель досить складний. Якщо ж вас затопили сусіди, то на стелі утворюється бульбашка, від якого треба терміново позбутися. Як же це зробити?
Вам знадобиться
  • Спеціаліст з встановлення та ремонту натяжних стель, або відро і власні руки.
Інструкція
1
Якщо у вас зберігся телефон компанії, яка робила ваша стеля, то краще зателефонуйте їм. Самостійна, неграмотно виконана робота по сливу води може зіпсувати ваш стеля.
2
Якщо все ж телефон не зберігся, то зателефонуйте в іншу компанію, що надає подібні послуги. Однак цей варіант трохи гірше: для правильного ремонту необхідно точно знати, з якого матеріалу зроблений ваш стеля.
3
Вимкніть електрику в щітці так, щоб знеструмити стельові світильники в потрібній вам кімнаті. Вода є дуже хорошим провідником електрики, так що обов'язково обесточьте потолокСніміте люстру або точковий світильник. Під ними, швидше за все, виявиться кільце з ПВХ в центрі якого буде невеликий отвір. Через цей отвір і треба зливати воду.
4
Візьміться пальцем за отвір. Потихеньку тягніть його на себе так, щоб це місце стало найнижчим місцем стелі. Звідти поллється вода. Підставте відро для того, щоб вона не пролилася на ваш пол. Тримайте відро доти, поки зі стелі не перестане текти вода. Будьте акуратні. Чи не перетяните стелю і в той же час не залиште зайву воду над стелею.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що ризик зіпсувати стелю при самостійному сливании води досить великий. Якщо ви не впевнені у своїх силах, то краще все ж покластися на професіоналів.
Корисна порада
Перед зливом води обов'язково винесіть з кімнати всю побутову та електронну техніку.
Натяжні стелі сьогодні виконують з двох видів матеріалу: обробленої тканини і з полівінілхлориду. Це теж тканину, але зовсім іншого нетканого походження, яка буквально відливається з синтетичної сировини. Дані стелі не накопичують конденсат, і вода на них може з'явитися тільки при попаданні зверху (наприклад, при затопленні вашої квартири сусідами).
Інструкція
1
Після потрапляння великої кількості води на натяжна стеля, як правило, проблем не виникає ні з стелею, ні з майном, що знаходиться в приміщенні на увазі того, що використовувані в натяжних стелях матеріали затримують вологу (якщо була дотримана технологія при монтажі ). Полівінілхлоридні покриття просто провисають під вагою води і приймають форму великий краплі.
2
Перевагою плівки з ПВХ є також те, що вона під впливом великої кількості води не лопається, а розтягується, тому що, маючи товщину 0,15-0,2 мм, настільки міцна, що витримує навантаження до 100 літрів на 1 квадратний метр.
3
Усунення наслідків протікання води краще всього довірити фахівцям (вони повернуть колишній вигляд стелі без пошкоджень). Якщо немає такої можливості, цю проблему можна вирішити і самостійно. Існує два основних способи видалення води з натяжної стелі. Перший застосовується, коли є введення в стелю електросвітильників або люстр. І другий спосіб, коли немає стельового освітлення. При будь-якому варіанті насамперед необхідно відключити електрику.
4
При наявності світильників в стелі необхідно зняти електроприлад і акуратно ввести гумовий шланг в отвір, дістаючи їм до скопилася води. Потім відкачати рідину в будь-який відповідний резервуар. Можна використовувати побутові малопотужні насоси - це виключить підтікання води.
5
Якщо вода в натяжній стелі перебувала довгий час і застоялася, то слід промити місце перебування води. Всі дії слід виробляти так, щоб не пошкодити ПВХ.
6
При відсутності шланга, можна підставити під отвір якусь ємність і руками видавити воду. Повністю позбувшись води, треба дати стелі просохнути, поки він не поверне колишню форму. Краще для цього скористатися будівельним феном. Коли натяжна стеля просохне і натягнеться, слід повернути освітлювальні прилади на колишнє місце.
7
Якщо ж стеля цілісний і світильників в ньому не передбачено, слід вибрати малопомітний ділянку стелі (зазвичай це кут за дверима) і зняти декоративний багет. Відверніть край полотна і в утворену порожнину пропустіть гумовий шланг. Після цього підганяйте до нього руками воду і акуратно зливайте її в ємність. Закінчивши, дайте стелі просохнути, а після повного відновлення первісного вигляду закріпіть багет на місце.
Зверніть увагу
Відмінність тканинних і полівінілхлоридних полотен один від одного полягає в тому, що тканинні стелі пропускають скупчилася зверху воду, хоч і незначно, а натягнуті полотна ПВХ - ні.
Корисна порада
Ні в якому разі не протикати для позбавлення від води покриття натяжної стелі. Інакше наступного разу при підтопленні заллє всю квартиру.