Як встановити кнопку на одяг.

Пришити оторвавшуюся гудзик може, мабуть, кожен. А от що робити, якщо потрібно прикріпити кнопку ? Найвірніший спосіб - віднести річ в ательє і довірити цю справу професіоналам, оскільки в домашніх умовах воно вимагає чималих зусиль, і якщо у вас немає досвіду установки кнопок, велика ймовірність, що ви пошкодите тканину або саму кнопку .
Інструкція
1
Кнопка складається з чотирьох деталей. Дві з них встановлюються на виворітну сторону тканини, дві - на лицьову.
2
Виберіть місце, куди хочете встановити кнопку і проткніть в ньому отвір діркопробивачем або розпеченим шилом. Діаметр отвору буде залежати від щільності матеріалу, але він обов'язково повинен бути трохи менше діаметра ніжки кнопки. Як правило, він становить 2-4 мм. Протягніть в отвір ніжку зовнішньої частини кнопки («капелюшок»).
3
Одягніть на ніжку поверх тканини замок - ту частину кнопки, в якій знаходиться пружинка. Помістіть з обох сторін деталей шматок матерії або гуми. Це необхідно для того, щоб уникнути подряпин і пошкоджень фурнітури.
4
Закріпіть деталі кнопки за допомогою молотка або, щільно стисніть їх плоскогубцями. Виконайте те ж саме з другою половиною деталей.
Корисна порада
Якщо ви все-таки вирішили впоратися самостійно, скористайтеся наведеними порадами і запасіться терпінням, а так же допоміжними інструментами, наприклад, спеціальним приладом для установки кнопок (продається в магазинах тканин), щипцями або пресом-пробійником. Ці прилади хороші тим, що з їх допомогою можна встановлювати не тільки кнопки, а й іншу фурнітуру, таку як блочки або люверси. Крім того, найчастіше до інструментів додаються самі кнопки і насадки з відповідним діаметром. Однак якщо всього цього не виявилося під рукою, підійде звичайний молоток або плоскогубці.