Як вибрати світлодіодну лампу.

Зараз як ніколи актуальна тема енергозбереження. Перше, що спадає простій людині на розум при впровадженні енергозберігаючих технологій, це світлодіодні лампи. Зараз вибір цих ламп дуже великий. Так як же правильно вибрати відповідну світлодіодну лампу і не заплутатися в їх різноманітті?
Вам знадобиться
  • Вибір світлодіодної лампи зазвичай здійснюється за трьома критеріями, мова про них піде нижче.
Інструкція
1
Першим основоположним критерієм, є конструкція лампи. Існує всього два типи конструкції. У першій конструкції в лампах для формування світлового пучка встановлено набір матриць світлодіодів. Друга конструкція - це лампи, в яких формування світлового пучка здійснюється розсіюючими лінзами. Варто відзначити, що світлодіодні лампи другий конструкції декілька більш вчинені, ніж перші.
2
Визначальним фактором для другого критерію є місце використання лампи. Дуже важливо знати, для вітрини вона чи для прилавка, а може взагалі для стельового світильника. У такому випадку потрібно знати ще й висоту його розташування. Знаючи все це, можна визначити декілька важливих характеристик. А саме: кут світіння, потужність світлового потоку, колірну температуру.
3
Третім критерієм є економічна вигода. Адже перехід з традиційного освітлення на світлодіодне вимагає декілька великих витрат. А отже знання економічних вигод в процесі використання світлодіодної лампи є важливим критерієм. Для визначення цих вигод треба знати такі характеристики: тривалість використання лампи, вартість електроенергії, середній термін служби вашої традиційної та нової світлодіодної лампи, їх вартості.
Зверніть увагу
Як правильно вибрати потрібні світлодіодні лампи mr16 і не загубитися в різноманітті вибору. Перша конструкція світлодіодних ламп: лампи, в яких для формування світлового пучка використовується набір матриця світлодіодів (ці лампи можна назвати світлодіодними лампами «першого покоління») і друга конструкція: лампи, де формування світлового пучка використовуються розсіюють лінзи.
Корисна порада
Як вибрати світлодіодну лампу для дому? Майбутнє в області освітлювальних приладів не викликає сумнівів в тому, що воно буде належати светодиодам. Ця технологія має велику кількість переваг перед іншими освітлювальними приладами. З лампою розжарювання простіше, адже всі мають уявлення, яку лампочку потрібно вставити в світильник чи люстру для отримання потрібного освітлення.