Як утеплити зовнішні стіни.

Стіни , побудовані з будь-якого матеріалу, потребують додаткового утеплення. Найбільш поширений і ефективний вид утеплювальних робіт - це зовнішнє утеплення. При якісно проведеному монтажі зовнішнього утеплення, додаткових заходів по внутрішньому утепленню стін не потрібно. Існує величезний вибір сучасних, екологічно чистих і легко монтованих видів матеріалів для проведення утеплювальних робіт.
Вам знадобиться
  • -Мінеральні утеплювачі
  • -планкі, рейки
  • -Монтажні куточки
Інструкція
1
Мінеральні штучні утеплювачі найбільш затребуваний і дешевий вид матеріалів. Вони можуть бути в рулонах, пластинах, у вигляді плит, блоків ит.д. Всі види утеплювачів чудово підходять для зовнішніх робіт і відрізняються лише різним видом кріплення і установки.
2
Все плиткові утеплювачі потрібно щільно приклеювати один до одного за допомогою спеціального клею і кріпити за допомогою дюбелів. Дюбелі глибоко закріплюються в стіні, тобто використовувати можна тільки достатньої довжини кріплення.
3
По ширині плиткових утеплювачів по всьому периметру будівлі встановлюється спеціальний металевий куточок.
4
Навколо всіх рам і дверей додатково монтується куточок. Плитковий утеплювач вирізається за розміром, щільно стикується, проклеюється і закріплюється дюбелем.
5
Верх плит захищають за допомогою клею і відразу наносять армовану сітку для захисту всього утеплювача і подальшої обробки стін.
6
Якщо утеплення зовнішніх стін проводиться за допомогою утеплювального пінобетону, то між несучою стіною і утепляющей потрібно закріпити шар теплоізолюючого матеріалу в рулонах. Кріпиться він за допомогою спеціальних пластмасових планок або тонких дерев'яних рейок. Тільки після цього встановлюється стіна з утеплювального пінобетону низької щільності. Між шаром мінерального утеплювача і утепляющей стіною можна залишити повітряний проміжок, що буде додатково утеплювати зовнішні стіни і перешкоджати появі конденсату.