Як зробити підставку для ручок.

Якщо безлад на робочому столі змушує вас щоразу шукати ручку, що загубилася серед паперів, то щодня на такі пошуки витрачається сила-силенна дорогоцінного часу. Заощадити ваш час за рахунок зберігання всіх письмового приладдя в одному місці і підтримки порядку на столі допоможе підставка для ручок . Таку підставку можна виготовити за лічені хвилини, використовуючи непотрібну упаковку з-під напоїв.
Вам знадобиться
  • - пластикові пляшки різних діаметра, фактури і кольору
  • - шило
  • - изолента або відрізок плоскою гумової стрічки
  • - ножиці
  • - дріт
  • - маркер для пластика (дисків)
Інструкція
1
Для створення підставки для канцелярського приладдя спочатку візьміть кілька непотрібних пластикових пляшок, бажано виконаних з кольорового пластику і мають ребристу або іншу нерівну поверхню. Різноплановість пляшок необхідна для того, щоб підставка, виконана з такого матеріалу, що не була нудною. Розжарити шило над вогнем і проткніть одну з пляшок таким чином, щоб у нижній частині, відокремленої проколом від верхньої, була висота, яка була б приблизно дорівнює 2/3 довжини ручки або олівця.
2
Відріжте ножицями верхню частину пляшки. Нижня частина буде основою відділення для письмового приладдя.
3
Оклейте ізолентою або відрізком гумової стрічки зріз пляшки, щоб про нього не можна було подряпатися.
4
Зробіть ще кілька стаканчиків з пляшок інших діаметрів. По висоті всі нижні частини пляшок відрізуйте однаковими. Оклейте відрізані стаканчики ізолентою або смужками з гуми.
5
Відміряйте на кожному стаканчику середину по висоті і поставте крапку маркером. Розжарити шило над вогнем і зробіть по два проколи, що знаходяться в кожному стаканчику на однаковій висоті на відстані декількох сантиметрів. Ці проколи допоможуть з'єднати частини пляшок в одну підставку.
6
Простягніть дріт через проколи в нижніх частинах пляшок так, щоб дротове кільце в центральній частині конструкції утворило окружність, а пластикові стаканчики були нанизані на неї. Тепер наповніть канцелярськими приладдям відсіки вийшла підставки. Виберіть стаканчик відповідного діаметру для предметів відповідного розміру.
7
При бажанні ви можете змінити розташування і розміри пластикових стаканчиків в підставці. Можна закріпити кілька вузьких відділень навколо одного широкого (зверху нагадують форму квітки); поєднати різні за висотою відділи у формі сходинок; розташувати кілька однакових відсіків в один ряд.