Як давати смекту немовлятам. Смекта для грудничків.

Смекта є фармакологічним натуральним препаратом, до складу якого входить діоктаедріческій смектит. Потрапляючи в організм дитини, смекта вбирає в себе шкідливі речовини і гази, захищаючи слизову оболонку кишечника. Смекта абсолютно безпечна для здоров'я малюка, якщо давати її в потрібних кількостях.
Інструкція
1
Давати малюку смекту дуже просто. Розведіть 1 пакетик ліки в 50 мілілітрах теплої кип'яченої води. Ретельно розмішайте і перелийте в пляшечку. Ця доза розрахована на добу для дітей від народження до року. Якщо дитина вже вживає фруктові та овочеві пюре або іншу їжу, то смекту можна додавати в їжу. Після досягнення дитиною однорічного віку дозування можна збільшити до 2-х пакетиків на добу.
2
При сильному проносі першу дозу смекти можна збільшити вдвічі. Смекта не тільки усуне пронос, але і позбавить малюка від причин його викликають. Вона виведе з кишечника малюка всі шкідливі мікроби.
3
Смекта абсолютно не має протипоказань і розрахована на пацієнтів будь-якого віку.
4
Зверніть увагу на поведінку дитини після прийому препарату. У рідкісних випадках смекта може викликати алергічні реакції.
5
Якщо крім смекти, ви даєте малюку інші ліки, то проміжок між їх прийомами повинен становити не менше 2-3 годин.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hmZBkyvEA98
Корисна порада
Маючи під рукою даний препарат, ви захистите себе і своїх близьких від різних кишкових розладів.