Як лікувати очі у собак. у собаки жовтий білок в очах Як лікувати.

Очні захворювання найбільш поширені у собак . Ці хвороби очей пов'язані з багатьма факторами, такими як генетична схильність, а також інфекційними зараженнями. До найчастішим відносять кон'юнктивіт, запалення рогівки, захворювання катаракти і глаукома. Останні два досить важко піддаються лікуванню.
Інструкція
1
Необхідно поставити точний діагноз для правильного лікування. Це здатний зробити досвідчений ветеринар. Запалення очі може бути як результатом паразитів, так наслідком кон'юнктивіту або подряпини на рогівці. Більшість запалень очей (кон'юнктивіт) лікуються підходящими для цього краплями або маззю для очей протягом одного-двох тижнів.
2
Набряклі слізні протоки викликають сильне почервоніння очей у собак . Це захворювання також відомо як "третя повіка". Собака має безперервні виділення з очей, що в кінцевому підсумку призводить до сухості очей. Тут здатний допомогти тільки хірург, який виправить слізну залозу в правильне положення.
3
Літні собак і схильні до катаракти. Собача катаракта виникає, коли кришталик очі стає мутного білого кольору. Це повільно прогресуюче розлад очей, яке в кінцевому підсумку призводить до сліпоти у собак . Найчастіше катаракта у собак і починається в літньому віці, особливо якщо тварина хворіє діабетом або має травму очей. У деяких собак катаракта присутня з народження, це може бути і генетичним явищем. Лікування також хірургічне: видалення кришталика очі. Старі собак і лікуванню не підлягають.
4
Глаукома є поширеним захворюванням очей у собак . Глаукома виникає, коли тиск рідини усередині очі собак і збільшується і призводить до серйозних пошкоджень усередині очного яблука, особливо пошкоджується зоровий нерв і сітківка. Глаукома повинна лікуватися ветеринаром негайно, інакше собак е загрожує сліпота. Симптоми глаукоми у собак і - біль, розширення зіниці, збільшення кровоносних судин на білку очі і навіть опуклість очі. Лікування відбувається шляхом зниження тиску в оці, прописуються курс, ліки необхідно приймати тричі на день. Хірургічним способом теж можна усунути симптоми тиску.
Корисна порада
Не дозволяйте вашому собаці висовувати голову з вікна машини, коли ви їдете на високій швидкості. Колеса вашого автомобіля і попереду йдуть машин здатні піднімати камені і смітинки з асфальту, які летять прямо в очі собаки. Якщо собака від застосування крапель продовжує чесати очі, зверніться до ветеринара. Можливо, був поставлений невірний діагноз. Іноді лікарі прописують антибіотики.