Як збільшити розмір очей.

Очі є найпривабливішою і виразною частиною обличчя. Однак не всіх жінок природа наділяє красивими великими очима. Але всім відомо, що макіяж здатний творити чудеса, головне знати як його правильно наносити.
Інструкція
1
Щоб візуально збільшити розмір очей, необхідно пограти з тінями світлих відтінків. Для цього нанесіть на повіки тіні бежевого, кремового, світло-жовтого, сріблястого або білого кольору. Наносити тіні потрібно на верхню повіку і на підбрівну зону. Якщо очі широко розташовані, скористайтеся тінями того ж кольору, що й очі. На верхні повіки можна нанести невелику кількість перламутрових тіней, а на складку століття - більше темних тіней.
2
При накладанні туші на вії намагайтеся їх підкручувати. Так ви зробите очі більш відкритими і виразними. Туш необхідно наносити рівномірно, підкреслюючи як підставу вій, так і їх кінчики. Якщо природа вас не наділила густими і довгими віями, спробуйте скористатися накладними.
3
Приділіть увагу формі своїх брів. Брови, оформлені у вигляді високої дуги, здатні привернути увагу до очей і візуально їх збільшити.
4
Спробуйте скористатися білим олівцем для очей. Для цього проведіть їм по внутрішніх куточків верхнього і нижнього століття. Ви будете вражені результатом! Вузькі очі візуально можна збільшити, вималювати контури верхньої і нижньої повіки олівцем, трохи відступивши від війкового краю, а потім трохи розтушувавши лінії.