Як зробити пілотку з газети. Як правильно скласти з газети капелюх.

Легкі головні убори зручні в різних умовах для того, щоб захистити голову. Це може бути захист від попадання сонячних променів щоб уникнути перегріву голови, або як захист від різних забруднюючих речовин - пилу, різних дрібних бризок бруду, крапельок фарби з пульверизатора під час фарбування; при побілці стелі, стін на рівні вище голови. Якщо звичайної панами або кепки немає в наявності, або їх шкода зіпсувати, то можна виготовити головний убір з паперу, наприклад, з листа газетного розвороту. Зробимо пілотку.
Вам знадобиться
  • газетний лист
Інструкція
1
Візьміть один лист газети. Зазвичай він вже складний навпіл, тобто має згин, за яким газета згортається при виготовленні в друкарні. Додайте складений навпіл аркуш лінією згину горизонтально і далі від себе.
2
Правий і лівий верхні кути візьміть і складіть в прямі кути симетрично до центру, приблизно на третину від ширини газети. Утворюється подобу трапеції.
3
Вільний верхній шар нижнього краю складіть в напрямку вгору так, щоб порівну загорнути його два рази. Перший раз - навпіл до низу утворилися від попереднього згину прямих кутів. Другий - повторити заворот на ту ж величину ще вище. Новоутворена смужка буде частково перекривати кутові відгини. Сама конструкція нагадуватиме складати з паперу кораблик.
4
Не змінюючи орієнтира верх-низ, переверніть газету на іншу сторону. Таким чином, поміняються місцями тільки права і ліва сторона.
5
Зігніть зліва і справа смужки, кожна приблизно на шосту частину ширини так, щоб утворилися вертикальні паралельні лінії згину.
6
Нижній край горизонтально згорніть 2 рази від себе. Спершу навпіл, а в процесі другого завороту вкладіть перший відгин даного кроку і вкладіть його за клапани-кишені від подібних двох заворотів в третьому кроці даної інструкції. Збірка завершена.
7
Надайте обсяг пілотці, і надіньте. Покрокова схема складання пілотки представлена на малюнку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=om34v7Lzm7c
Папір - це легкодоступний і простий в роботі матеріал. З неї виходять прекрасні вироби. Чому б не зробити разом зі своїм малюком пілотку з паперу? Час пройде з користю, та й саморобка вийде приголомшливою.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - клей;
  • - ножиці.
Інструкція
1
Прямокутний аркуш паперу складіть навпіл. Звичайно, використовувати можна і звичайний лист паперу формату А4: в цьому випадку пілотка вийде маленькою. Щоб саморобка вийшла нормальних розмірів, використовуйте прямокутний ватман, газетний лист або подарунковий папір.
2
Папір розкладіть так, щоб її вузька сторона розташована була вгорі і внизу. Зігніть аркуш навпіл. Обов'язково перевірте, щоб сторони збігалися, після чого лінію згину добре пропрасуйте.
3
Зігнутий лист паперу покладіть перед собою так, щоб лінія вигину виявилася зверху. Потім загніть верхні кути до середини: в результаті вийде остроконечная шапка.
4
Після цього нижній край листа підігніть догори, а потім куточки загніть усередину. Переверніть заготовку на іншу сторону і виконайте ті ж операції. Куточки обов'язково підклейте, адже в іншому випадку вони будуть топиріться і відгинатися, через що саморобка втратить свій зовнішній вигляд.
5
Після того як клей підсохне, складіть пілотку навпіл і злегка потягніть за центральну частину. Куточки складеної пілотки повинні покривати один одного. Такі маніпуляції дозволять зміцнити конструкцію.
6
пілотки зробити можна і дещо по-іншому. Для цього виріжте з паперу квадрат. Потім зігніть аркуш по горизонталі навпіл, а потім краї підігніть до середини.
7
Зігніть верхні кути усередину і розправте їх. Слідом за цим загніть краю так, щоб вийшов прямокутник, і переверніть заготовку. Одержаний прямокутник зігніть кілька разів, розправте пілотку і злегка пріплюсніте її: саморобка готова.
Зверніть увагу
Пам'ятайте: шви повинні бути рівні й акуратні, інакше саморобка вийде негарною.
Корисна порада
Щоб пілотка з паперу виглядала нарядно і веселіше, попросіть дитину прикрасити свою саморобку акварельними фарбами і дайте їй підсохнути.