Як в'язати рибальські вузли.

Риболовля - не тільки відмінний вид відпочинку, але для когось і стиль життя. Тільки рибалки з азартом можуть розповідати про спійманого і неспійманих улові, і з неменшим азартом споряджати снасі, готувати приманки, в'язати вузли . Існує багато різних видів рибальських вузлів.
Інструкція
1
Канадська вісімка - досить простий узел.Проденьте лісочку в кільце карабіна. Зробіть вільним її кільцем один оборот навколо цівки гачка. Пропустіть вільний кінець волосіні між цівкою гачка і основною жилкою. Вийде кільце з волосіні, розташоване під отвором карабіна гачка. Просмикніть вільний кінець волосіні в це кільце у напрямку зверху вниз, затягніть вийшов вузол, потягнувши кінці волосіні в різні боки.
2
Зміїний узел.Обвейте один з вільних кінців волосіні як мінімум три рази навколо власного та іншого корінного кінця. Пропустіть між ними вільний кінець і затягніть вийшла спіраль. Зробіть те ж саме з другим кінцем, після чого затягніть вузол за корінні кінці.
3
Вузол «пітона» (для гачків з лопаткою) .Завяжіте звичайний вузол, зробіть всередині нього 1-2 додаткових обороту волосінню - у вас вийде кільце. Візьміться за кінчики волосіні і потягніть їх в протилежні напрямки і скрутіть кінці волосіні, щоб згорнути кільце в вісімку. Вставте в неї цівку гачка і затягніть вузол.
4
Більш складний, але і більш надійний спосіб в'язки узла.Здесь важливо, щоб кільце карабіна блешні було гладким. Пропустіть вільний кінчик волосіні через карабін блешні, повторіть дію ще раз - волосінь утворює кільце. Зробіть три-чотири оберти вільним кінцем волосіні навколо основної і Протягніть вільний кінець волосіні в утворилося кільце, а потім, в зазор між кільцем карабіна і скрученої волосінню. Потягніть лісочку в різні боки, щоб затягнути вузол.
5
Це лише деякі способи в'язання рибальських вузлів. Але який би спосіб ви не вибрали, пам'ятайте, що міцність його залежить ще й від міцності волосіні. Вдалого лову!