Як прикрасити кабінет в

Новий Рік - один із самих чудових свят, якого чекають і діти і дорослі. Але що робити, якщо він застав вас на роботі? Не варто впадати у відчай. Прикрасьте ваше робоче місце, тоді ви з радістю проведете новорічну ніч.
Вам знадобиться
  • сніжинки з паперу;
  • гірлянди;
  • канцелярське приладдя з символікою Нового Року;
  • двосторонній скотч
Інструкція
1
Огляньте свій кабінет. Проведіть генеральне прибирання, наведіть порядок на полицях, у шафах, на робочому столі. Позбавтеся від сміття і пилу. Ретельно вимийте вікна, щоб у новорічну ніч бачити салют у всій його красі.
2
Після того, як в кабінет е навели блиск і чистоту, можна приступати до першої стадії прикраси. Вирішіть, де ви будете ставити ялинку. Посеред приміщення краще не ставити, оскільки це все-таки ваше робоче місце. Поставте ялинку де-небудь в кутку, але так, щоб при вході її було видно. Прикрасьте її гірляндами та іграшками.
3
Зробіть різнокольорові сніжинки. Їх можна купити в магазині, але набагато цікавіше вирізати самому. Використовуйте папір і фольгу різних кольорів. Розвісьте сніжинки по всьому кабінет у так, щоб вони не заважали і довго могли провисеть. Кріпити кращого всього на маленькі шматочки двостороннього скотчу, так як його не видно і сніжинка виглядає акуратно.
4
Вікно прикрасьте електричними гірляндами. Буде дуже красиво, якщо з гірлянди ви викладете слово, цифру року або ялинку. Акуратно приберіть дроти, щоб вони не заважали і не псували вигляд.
5
Також подумайте про предмети інтер'єру. У магазині ви знайдете багато сувенірів з новорічною тематикою. Їх можна зробити і самому або попросити свою дитину зробити вам сніговика з вати. Ви зможете поставити його на полицю і хвалитися перед своїми колегами виробом вашого чада. Можна купити підставки для канцелярського приладдя із символікою Нового Рік а. Повісьте на стіні плакат із зображенням тварини, яка символізує цей рік.
Зверніть увагу
Не перестарайтеся з кількістю прикрас, якщо їх буде занадто багато, то кабінет може втратити святкову атмосферу.
Корисна порада
Слідкуйте за тим, щоб прикраси гармоніювали між собою.
Підготовка до святкування Нового Року починається заздалегідь. Якщо в сім'ї є діти, то процес прикраси кімнати перетвориться на захоплююче спільне проведення часу. Придумування оздоблення приміщення і наряду для ялинки, новорічні поробки, розвішування гірлянд по кімнаті займе декілька днів, перетворивши їх на суцільне свято і подарувавши купу приємних спогадів.
Вам знадобиться
  • Ялинка, ялинові гілки, сіль, ялинкові іграшки, електричні гірлянди, дощик, дріт, мішура, широка стрічка, вази, супниця, покупні балончики зі снігом і з інеєм, биті іграшки, картон, ножиці, дріт, клей ПВА, кисть .
Інструкція
1
Встановіть живу ялинку. Повідрубуйте у неї нижні гілки, вони ще знадобляться. Ялинку прикрасьте спочатку великими іграшками, а потім дрібними. З широкої кольорової стрічки зав'яжіть прямо на гілках кілька бантів. Оберніть ялинку кольоровий електричної гірляндою і покрийте дождіком.Поставьте під ялинку іграшкового Діда Мороза. Оберніть все подарунки красивою обгорткового папером і пов'яжіть стрічками. Розкладіть подарунки поруч з Дідом Морозом.
2
Еловиегілки в «інеї» Приготуйте міцний соляний розчин в пропорції 2 кг солі на 3 літри води. Прокип'ятіть його до повного розчинення солі. Опустіть в нього гілки на кілька годин, потім обережно витягніть і просушіть. Ялинові гілки покриються кристаликами солоного «снігу» .Заіндевелие гілки помістіть в вази і розставте по кімнаті.
3
Скрутіть з дроту силует дзвіночка або просто будь-яку хитромудру форму. Оберніть блискучою мішурою. Прикріпіть кілька ялинкових іграшок. Поприскать на саморобку з балончика зі снігом. Повісьте прикраса на стіну або на окно.Скрепіте дротом кілька ялинових гілок, повісьте на гілки новорічні кульки, прикрасьте дощиком і штучним снігом з балончика. Встановіть ялинковий букет у вазу або повісьте його на стіну.
4
Виріжте з щільного картону зірки різних розмірів. Промажьте рясно клеєм поверхню зірки. Подрібніть товкачем тонку скляну іграшку. Посипте клейову поверхню скляної крихтою. Дайте просохнути. Обережно струсіть. Промажьте клеєм другу поверхню картонних зірок, також посипте подрібненим склом. Закріпіть зірки на довгих тяганині і повісьте їх на вікно.
5
Розвісьте різнокольорові гірлянди по всій кімнаті. Миготливе світло створює святковий настрій. Гірлянди прикріпіть до карниза або повісьте на стіну. Ними ще можна прикрасити люстру або оповити навколо торшера.
6
Розкладіть красиві ялинкові іграшки у великі ємності. Це можуть бути салатники, вази, супниці. У ці ж ємності додайте по апельсину, що утиканої гвоздикою. Непередаваний аромат буде розноситися по всій кімнаті.
Зверніть увагу
Шибка можна прикрасити штучним інеєм з балончика. Щоб на склі вийшов гарний візерунок, скористайтеся трафаретом, який виріжте самі або купите в магазині.
Корисна порада
Застелите стіл святковою скатертиною з новорічним візерунком. Поставте на стіл ошатні свічки.