Як зробити самому модель катера.

Робота над виготовленням моделі катера - це задоволення і розслаблення після міської суєти. Ви зможете отримати задоволення від придбання нових навичок і гордість від кінцевого результату.
Інструкція
1
Отже, процес виготовлення моделі катера починається з креслення, який можна придбати вже готовим, а можна зробити самому. Уже відштовхуючись від нього, приступайте безпосередньо до виготовлення моделі.
2
Виріжте корпус катера з дерев'яної заготовки. Довжина його приблизно 240 мм, ширина 70 мм, а товщина - 40 мм.
3
Видовбати стамескою або долотом внутрішню частину корпусу. Деякі ділянки виріжте за допомогою складаного ножа. Обов'язкова умова: майданчик, розташований всередині корпусу, на якій згодом кріпиться заводний механізм двигуна, необхідно зробити похилій. Це потрібно для того, щоб уникнути попадання води в отвори для заводний ручки.
4
Усередині корпусу ближче до корми зробіть ще одну площадку таким чином, щоб вона піднімалася на 10-12 мм над лінією занурення моделі. Виконайте в ній отвір для важеля плавника.
5
Посередині корми просвердлите наскрізний отвір і вставте в нього шматок гумової трубки, через яку пропустіть металевий стрижень - вісь керма повороту. Ручку на вісь надіньте трохи пізніше, після того як закріпіть деталі надбудови катера .
6
Встановіть всередині корпусу моделі будь заводний механізм від дитячої іграшки. Посадіть на вихідну вісь металевий диск, попередньо просвердлите в ньому отвори для тяги.
7
Далі приступайте до виготовлення підводної частини двигуна. Зігніть плавник з мідного або сталевого дроту діаметром 2 мм. Після цього за допомогою паяльника з'єднайте його з смужкою осі, до якої зверху приєднаєте допомогою того ж паяльника тягу. Закріпіть вісь плавника в кронштейні, який прикріпіть до днища катера .
8
Встановіть шків заводного механізму таким чином, щоб отвір, розташоване на ньому, знаходилося якнайдалі від тяги плавника. Зміцніть штовхач між шківом і тягою. Ось тепер можна заводити механізм двигуна для того, щоб перевірити його роботу. І заключний етап - прикріпіть до корпусу деталі надбудови. Вони то і додадуть нашій моделі схожість із справжнім катером.