Як збільшити обсяг грудної клітки.

Характерна риса атлета - широка грудна клітка. Збільшити її прагнуть не лише професіонали, а й новачки у цій справі. Багато хто вважає, що нарощування грудної клітини за рахунок фізичних вправ неможливо. Щоб м'язова маса збільшувалася, слід правильно дихати, щоб ріс обсяг легких. Однак, як показують спостереження, збільшення обсягу грудної клітини можливо, як за рахунок силових, так і за рахунок анаеробних навантажень.
Інструкція
1
Атлети для збільшення грудної клітини використовують вправу пуловер. Вважається, що для молодих людей до 25-28 років - це найбільш ефективний спосіб. Воно виконується лежачи на лаві, а обтяження рухається через голову, руки при цьому залишаються прямими. Починати пуловер краще з невеликої тяжкості - порожнього грифа або гантелей загальною вагою 5-6 кілограм. Виконання пуловерів на тренажерах зазвичай не призводить до бажаного результату. Через кілька тижнів навантаження можна збільшити до 8-10 кілограм. Подальше наращівніе має сенс, якщо атлет робить жим лежачи більше 115 кілограм. В цьому випадку навантаження може бути збільшена до 11-12 кілограм.
2
Збільшити навантаження можна, лежачи на лаві поперек, а не уздовж. При цьому ноги потрібно поставити на лаву і зігнути в колінах. Така поза сприяє зайвому вигинання спини і не розтягує черевну стінку. Гриф від штанги слід тримати на ширині плечей, руки протягом усього вправи повинні залишатися прямими.
3
Перед початком тренування гриф нудно тримати на витягнутих руках над грудьми, далі необхідно зробити глибокий вдих і опустити обтяження за голову. Поки будете опускати гриф, весь час вдихайте повітря, це повинен бути один великий ковток. Руки слід опустити до положення, паралельного підлозі, і зробити ще один вдих. Потім затримайтеся в такій позі і, видихаючи, піднімайте гриф в початкове положення. Кількість повторів повинно бути не менше 12-15. На початку таких вправ не потрібно зосереджуватися на тому, скільки ви зможете зробити, головне, акцентуйте увагу на диханні, розширенні грудної клітини під час заняття.
4
Навантаження в даній вправі можна збільшити, якщо голова буде не лежати лаві, а свешиваться з неї. Якщо ви виконуєте вправу в домашніх умовах, то його можна робити і на підлозі. До речі, раніше його виконували так навіть професійні атлети, ефективність його при цьому нітрохи не нижче.
5
Пуловер краще виконувати після повторюваних вправ, які сприяють важкому диханню, наприклад, присідань, жиму ногами. Дана вправа вводиться поступово, протягом декількох тижнів. Якщо ви почнете з великих навантажень і амплітуд, то можуть виникнути болі в грудях.
Удосконалення власного тіла - це мистецтво, відоме людям з давніх часів, і сьогодні багато чоловіків приділяють чимало уваги своєму тілу, підтримуючи себе в формі і розвиваючи всі групи м'язів. Найчастіше як початківці, так і досвідчені спортсмени намагаються розвивати грудні м'язи, що дозволяє розширити грудну клітку . Для того, щоб розширити грудну клітку , ви можете виконувати доступні кожному фізичні вправи, що тренують м'язи грудей і дозволяють сформувати гармонійну фігуру.
Інструкція
1
Для того, щоб тренувати м'язи, що впливають на ширину грудної клітки, виконуйте зведення і розведення рук перед грудьми з гантелями, а також жими штанги від грудей вгору з положення лежачи на горизонтальній лаві.
2
Жим лежачи має масу переваг і можливостей - якщо ви зміните кут жиму, виконуючи його не так на горизонтальній, а на похилій лаві, ви зможете розвинути додаткову групу м'язів і наростити м'язову масу.
3
В процесі жиму розводите руки з гантелями якомога ширше, щоб дати їм найбільшу нагрузку.Расшіріть обсяг грудної клітки дозволять руху в положенні лежачи - піднімайте через голову руки з гантелями і зводите їх на грудях, а потім повертайте назад , випрямляючи руки за головою.
4
Ці вправи потрібно виконувати на лаві або на підлозі, а не на тренажерах, щоб все навантаження дісталася грудей, а не спині - в цьому випадку буде розширюватися грудна клітка.
5
Вибираючи гантелі або штангу для жиму, переконайтеся, що їх вага підходить вам - в іншому випадку ви ризикуєте заробити травми і розтягування. На останньому підйомі, щоб збільшити ефективність проведеної роботи, затримайте гантелі внизу.
6
Піднімайте гантелі на видиху, а при опусканні гантелей вниз робіть потужний вдих.
7
Ще один перевірений часом метод тренування грудних м'язів - класичні віджимання, а також плавання під водою з затримкою дихання.