Як зберігати хутряну шапку.

Коли закінчується зима, на літнє зберігання забираються всі хутряні речі. Але найчастіше багато господинь не знають, як потрібно правильно зберігати хутряні вироби, в особливості шапки, щоб наступної зими вони знову могли радувати своїх власниць новизною і охайним зовнішнім виглядом.
Вам знадобиться
  • - сухе, темне, добре вентилюється місце;
  • - чохол для зберігання;
  • - кошти від молі.
Інструкція
1
Для початку знайдіть для своєї шапки затишне місце для зберігання. У ньому не повинно бути прямого сонячного світла і підвищеної вологості. Адже світ тільки знебарвлює хутро, а вологість псує його якість. Не забувайте і про температуру в приміщенні, де зберігається шапка. Вона повинна бути на порядок нижче, ніж в інших місцях будинку. І ніяких труб - парових або нагрівальних, поруч з місцем зберігання хутра. Крім цього, хутро має лежати окремо, щоб не стикатися з іншими речами і мати можливість дихати.
2
Правило друге - ніяких сумок і валіз для зберігання. Шапка повинна знаходитися в провітрюваному приміщенні. Однак якщо вибору немає, то класти її в закрите приміщення потрібно тільки в захисному чохлі. Робиться це для того, щоб виключити зіткнення з іншими речами.
3
Перед тим як помістити шапку на зберігання, її слід ретельно просушити, виколотити і розчесати залізним гребенем, щоб волоски взяли правильний напрямок.
4
При зберіганні хутряної шапки не можна присипати її нафталіном від молі. Щоб убезпечити хутро, поруч з ним рекомендують класти висушену корочку апельсина або листочки герані, гілочки лаванди, листя волоського горіха.